Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van a Fidesznek hogy az...

Igaza van a Fidesznek hogy az embereknek nem szabadna béremelést kapniuk a drágulások miatt?

Figyelt kérdés

Most aztán alaposan a béremelkedés ellen van a fidesz:

[link]


Na Fideszesek Taps 👏



2022. júl. 3. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt a virágot kell szagolni amit leszakítottak:DDD

Hajrá hajrá!Előre megy a birkamenet nem hátra XD

Nesztek 2/3 fogyatékkal élők😊😊Tudtam hogy ez lesz bár amilyen károkat már okoztak másik kormány sem tudna rajta javítani rögtön.

Nem gyúcsány és nem makizaj persze

2022. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akika fideszre szavaztak azoknak még csökkenteném is a fizujukat


Egyék meg ők azt amit főztek:D


Amugy fura hogy nem szabad emelnia fizukat, meg jó az infláció a fidesz szerint, ők mégis megemelika saját fizujukat


Orbán 130%-al emelte mega saját fizetését nemrég...

2022. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Drakula ***** válasza:
6%
Nagyobb béremelés= nagyobb drágulások.
2022. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül a saját maguk fizetésemelését rekord idő alatt megszavazták és megemelték
2022. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ellenzéki mondta volna ezt, már az M1-től kezdve, a Hír Tévén át az összes kormánymédiában a keresztre feszítését követelnék.🤣🤣
2022. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 Hát na, duplázódott a Merci ára, amit kinéztek maguknak.
2022. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Pont most néztem meg egy kérdést, amire még április 4-én válaszoltam és vicces látni, mennyit fordult a világ. Béremelés nuku, de az árak robbanásszerűen növekednek, adóemelések jönnek sorra és olyan érzésem van megint, mintha egy rakás makákó ülne a parlamentben, akiknek fingjuk sincs arról, hogy mit csinálnak. Abban viszont igazuk van, hogy a béremelés további inflációt generál.


A magas infláció legjobb ellenszere a jó minőségű és magas hozzáadott értékű termékek gyártása, vagy szolgáltatások eladása, amiért cserébe devizát lehet kapni. Ennyire egyszerű, ezért kéne az oktatásra sokkal többet költeni, hogy innovatívabb nemzet legyünk.

2022. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szántóvető ***** válasza:
100%

eddig azt hittem hogy a gazdaság mozgatórugója a minél nagyobb mértékű fogyasztás.

"Mert a magasabb bérből magasabb fogyasztás lesz, abból még magasabb infláció"-ezt a világraszóló baromságot kőbe kell vésni hogy örökre nyoma maradjon és elrettentő például szolgáljon a jövő nemzedéke számára.itt tart ma a kormány,ezt nevezik szakértői kormánynak.szíjjártó pedig hetek óta ijesztgeti a birkáit a médiában,mindenféle európai szintű válságot felemlegetve.

2022. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az inflációt úgy akarják csökkenteni,hogy csökkentik a fogyasztást az emberek fizetésének elinflálásával.


De a fideszes

hívek erről nem fognak értesülni úgysem, mert az M1 nem mondja be.

2022. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tobas ***** válasza:
16%
Akkor biztos ezért volt 12 évig alacsony az infláció, mert a Fidesz sohasem becsülte meg azon állami dolgozókat, akik nem politikai kinevezettek.
2022. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!