Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vagyok Fideszes, de nem...

Nem vagyok Fideszes, de nem akarok ilyen világot élni sehol sem? (!)

Figyelt kérdés

Miért hihetetlen, hogy egy libárálisnak is vannak határai, és az enyémet az ilyen dolgok túl lépik liberálisként is:


[link]


2022. júl. 1. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es szerinted az a liberális akinek nulla erkölcsi érzéke, és mindent elfogad? Ilyennek gondolsz egy liberálist?
2022. júl. 1. 17:08
 12/16 anonim ***** válasza:
nem. liberális az, akinek nem fáj más öröme, ha az az öröm nem más kárára adódik. tehát vannak határok. a liberális nem anarchista
2022. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12-es a szelsőséges liberalizmus az számomra nem toleralható, és a liberalizmusnak is vannak fázisai. A szélsőségesség pedig mindig diszkriminációval jár. Akar pozitiv diszkriminációval is. Az LMBTQ eröltetese nekem már szélsőséges.
2022. júl. 1. 17:42
 14/16 anonim ***** válasza:
ezért nem vagy liberális
2022. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehogynem. De látszik te csak a szelsőségességes liberalizmust ismered.
2022. júl. 1. 17:51
 16/16 anonim ***** válasza:
leírtam, hogy nem. gondod van a szövegértéssel? vagy mindenki szélsőséges aki nem ugyanazt gondolja mint te? tényleg liberális vagy, hát hogyne.
2022. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!