Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai kijelentette a...

Toroczkai kijelentette a parlamentben, hogy örülnek neki és meg fogják szavazni ők is a vármegyék és főispán rangok visszavezetését. Világossá vált hogy viccpárt a MH?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok itt a Mi Hazánk fan, jóval több mint a valós életben, ezért is kérdezem itt. Most már világossá vált, hogy az egy nyomorék viccpárt, és Jakab vezette Jobbiknál is sokkal csicskább?

2022. jún. 29. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Beteg vagy!
2022. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem, ezzel pont az vált világossá, hogy ők nem attól lesznek ellenzékiek, hogy mindennek ellent tudnak mondani, amit a Fidesz mond, csak azért, mert azt a Fidesz mondta. Az derült ki, hogy a Mi Hazánkon kívüli ellenzék a vicc, vagy méginkább a tragédia.


"és Jakab vezette Jobbiknál is sokkal csicskább"


Ez pedig fizikai képtelenség, annál a zsidógyereknél még nem létezett csicskább.

2022. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Orbán szeret házon belül versenyeztetni - Matolcsi/Varga, Rogán/Lázár, Kósa/Hollik és még vagy egy csomó példát fel lehet hozni, szerintem ez is ilyen, a világméretű, galaktikus KDNP-t akarja szerintem velük versenyeztetni. Lehet, unja már a sok KDNP-s pártrendezvényt.
2022. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Még mindig ezen a gumicsonton lovagolsz itt a kategóriában, hogy a MHM a Fidesz pártja stb, meg az ispán és vármegyék.

Ember, ezek a nevek semmit nem változtatnak a jelenlegi tisztségek hatáskörén. Minden marad úgy ahogy van, fogd már fel azzal a borsónyi agyaddal.

Ráadásul más EU tagállamok is hajtottak már végre hasonlót, tisztelegve a régi tradíciók mellett.

Ti meg négyen-öten itt fröcsögtök már 1 hete ezen a témán 🤣🤣


Egyébként meg annyit megsúgok, nem azért van az ellenzék a parlamentben, hogy szándékosan bojkottáljanak mindent ami a Fidesz előterjesztés.

Vagyis de, a jelenlegi ellenzék az ilyen megélhetés szarokkal mint pl. a fegyőr, másra nem képes csak fröcsögni és mindent elutasítani amit a Fidesz kezdeményez, még akkor is ha az az emberek érdekét szolgálja.

(nem vagyok MHM és Fidesz párti, csak már g*cire unalmasak vagytok ezekkel az 1 bites kérdésekkel)

2022. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Micsoda meglepetés, a paprikás szósszal leöntött plasztikhuszárok Viktor házőrző kutyái :D ki gondolta volna?
2022. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Hűségesen várt 2006 ősze óta és most kapta meg a jutalmát.


Megérte felégetni Budapestet.

2022. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
#5. Nektek ennél sokkalta fontosabb problémáitok is vannak ennél ott a baloldalon, de amíg a Mi Hazánkkal vagytok elfoglalva, addig minden a legnagyobb rendben, miattatok legalább nem kell aggódni. :)
2022. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

#6. "Hűségesen várt 2006 ősze óta és most kapta meg a jutalmát.

Megérte felégetni Budapestet."


Hahaha, eltelt 16 év, és még mindig itt tartotok, te qrva élet... :D


Talán azt a Fletót kérd inkább számon, aki miatt a balhé kitört, és még mindig ott ül a parlamentben! :)

2022. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
2006ban épp Budapesten éltem a fél életem és épp benne voltam olyan körökben, hogy tudjam, kik balhéztak az utcán, de igazából elég volt másnap végigmenni a városban és az aluljárókban, és egyöntetűen hallani a szétvert boltok előtt álló tulajdonosktól, hogy a fradiultrák randaliróztak, vélhetően politikai megbizásból.
2022. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

"Tudom hogy sok itt a Mi Hazánk fan, jóval több mint a valós életben"

(azt úgy írják egyébként hogy való életben)


Nos, nem védeni akarom a MHM-at, mert nem szimpatizálok velük, de beszéljenek a számok helyettem:

MHM 332.487 listás szavazat 2022-ben.


Szóval a valóS életben azért nem elhantolható eredmény.

2022. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!