Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Amikor majd 1000...

Fideszesek! Amikor majd 1000 forint lesz 1 euró akkor is foggal-körömmel fogtok harcolni a forintért?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor azt üzente a forintot kell hasznalni. Pont.

De mi lesz akkor ha már 1000huf lesz 1€ ?

Akkor mondjuk ha a fizetésetek most nettó 300k huf, akkor a fizetésetek csak 300€ lesz havonta. Olyan jó lesz majd havi háromszáz euróért dolgozni? (Ez csak random példa). Az már kb koszovói bér.



2022. jún. 28. 22:30
A kérdező szavazást indított:
Egy életem egy halálom, Orbán Viktor a királyom. IGEN! CSAK A FORINT!
Nem, azért annyira nem szeretem Orbánt, hogy havi 300 euróért robotoljak
Kritizálod Orbánt és a fideszt kérdező? Akkor bizonyára Soros György fizetett ezért a kérdésért. Egy gyurcsányista vagy! Mégis ki ne szeretné OV-t?
18 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%

Szánalmasak ezek a szavazásban vázolt lehetőségek, és a kérdés is.

Nem értem mit vártok ezektől a kérdésektől? Attól jön majd ide pár primitív kommentelni valami Orbán fóbiásat, még minden marad ugyan úgy.

(nem vagyok Fideszes)

2022. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
29%
Akkor is 480-ra tankolok majd.
2022. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

#2


Inchallah...makd meglátjuk

2022. jún. 28. 22:45
 4/37 anonim ***** válasza:
25%
Jajj má'! Mit lovagoltok non-stop ezen az euró témán, baromi unalmas már! Mi az elképzelés, az a kupleráj Ellenzéki Összevisszafogdosás mit tudna kezdeni a jelenlegi helyzettel? Mindenkinek jobb, hogy szerencsére soha nem tudjuk meg.
2022. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4


Ez a kérdés George Soros és a Soros Alapítvány (Soros Foundation) támogatásával készült.

Csakúgy mint Orban Viktor miniszterelnök úr diplomája és politikai pályafutása.

2022. jún. 28. 23:27
 6/37 anonim ***** válasza:
56%
Az alja tanulatlan nép szavazott a Fideszre , ők is fogják meginni a levét.
2022. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
18%
A forintnak van fedezete, míg a hősiesen áhított euródnak aligha van bármi. Ha teljesen beomlana az euro, és a forint mi jönnénk ki belőle jobban, és ne haragudj hogy nem vagyok szavazni egy náci, baloldal, és ilyen misimosi emberekből összeállt valamire aminek Feri a vezérhajcsára :D de gondolom neked is leesett a tantusz mikor bebukták a választást egyből MZP-t kiküldték golyófogónak hogy nekik tiszta maradjon az öltönyük ennyit a nagy országmegváltókról bohóctársulat. Ami a forintot illeti ha ezt most leváltanánk megmondom neked hogy úgy be*szpnánk hogy behánynál, de ha nekem nem hiszed olvass utána, és ne a szomszéd 80 éves Józsi bácsi balladája után kezdj regélésbe. Ha most kaptál volna egy ellenzéki kormányt szerintem elbőgted volna magad, amekkora tapicskoló szarba lennél, most ebben a válságban, mert az fix hogy ahhoz kellett volna ismét 20 év hogy rendbejöjjön:D de tudom mindenki hülye ti vagytok az okosak, én meg birka meg a krumplis, és az egyebek hagyjad is nem kell mondani egyébként ha 1000 forint lesz egy euro se fogok éhenhalni szóval engem hidegen fog hagyni annak tudatában meg főleg, hogy ha ellenzék lenne akkor meg 2000 lenne, szóval inkább 1000 legyen.
2022. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

azt ki mondta, hogy az a hazafi aki forintban tartja a megtakarítását?

a magyar gazdaságnak a forint az előnyös


a forint euró árfolyam nem független a gazdaságtól, ha fixálnánk az árfolyamot, akkor azt mondanák a befektetők, hogy nem ruházunk be meg nem adunk magasabb fizetéseket, mert egyszerűen túl kockázatos euróban eladósodni ezért

2022. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
29%
2: 480 az üza?
2022. jún. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
75%
Teljes mértékben azt fogjuk tenni, mint amit a Jóságos NagyUram fog diktálni. Azaz ki fogunk állni a forint további gyengülése mellett, mert hisz mostan be lészen vezetveje a ispánság, vármegye, és tsi., így hogyan lenne má' ejurót mondani a forint helyett? Ezért is kell megvédeni a forintot.
2022. jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!