Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban a konténer házak...

Valóban a konténer házak lesznek a jövő? A panelt simán ütik, és fillérekbe kerülnek.

Figyelt kérdés

Ki mennyi esélyt ad erre?

Én láttam már a saját szememmel (külföldön) ilyen konténer házakat, aki nem ért hozzá meg se mondaná, hogy az nem tégla építésű még kívülről sem. Belülről meg full luxus. Összességében nagyságrendet ver életszínvonalban az ilyen régi Kádári panel lakásokra. Laktam már nem is egyszer panelben életemben, szörnyű volt, azt is lehetett hallani amikor a szomszéd mosogat, papírból voltak a falak, nyáron forróság volt, jött be a cigifüst ha szellőztettél, állítólag még a falak is mérgezőek mert azbesztet tartalmaz a legtöbbjük. Mindezt már igen szignifikáns pénzekért.

Egy konténerházat meg fillérekből is össze lehet hozni, és még akkor is több magánéleted lehet ha mondjuk egy ilyen őrzött lakóparkban vagy effélében van.

Tudom volt előbb egy hasonló kérdés, az ihletett meg, nem ugyanaz vagyok nyugi aki előbb is kiírta, hanem más user.

Szerintetek elképzelhető, hogy ez nálunk is meghonosul? Sokan ácsingóznak manapság olcsóbb lakhatásért. És mondom, ha mást nem is, de a paneleket simán veri, és baromi olcsó, családoknak is élhető hát még egyedülállóknak, diákoknak, pároknak, időseknek.



2022. jún. 28. 00:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Amikor anno szóbajött, hogy létezik a kőolaj, földgáz kiváltására azletrnatív megoldás; vákuumtechnológia, amivel ingyen lehet kicsatolni az univerzumban lejátszódó nukleáris folyamatokat, akkor is azzal jöttek a kereskedők, hogy az sem lesz olcsóbb. Mindenre rátelepszenek ezek és megkeserítik az életünk. Nincs kiút, ezt mielőbb el kell fogadni
2022. jún. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bérlakásprogram kell!!
2022. jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
télen megfagysz nincs szigetelése
2022. jún. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet szigetelése.
2022. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha annyira olcsó akkor szociális lakásokat lehetne csinálni belőle.
2022. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem tartja meg a meleget. Kihül télen
2022. jún. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet fűteni. Lehet szigetelni.
2022. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!