Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Toroczkai Lászlónak van most...

Toroczkai Lászlónak van most barátnője?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 23:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező!


Szerintem írjál neki, aztán hívd el randira, hátha elfogadja.


Jóképű és intelligens csávó, az tuti! Nem csodálkozom azon, hogy bejön neked. :)

2022. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

"Na de, ha lettek utódok, akkor csak ki tudta elégíteni."


Nem biztos. Attól mert közösülés volt nem biztos hogy az jó is volt.

2022. jún. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
Egy cigány csajba szerelmes.
2022. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
Állandóan a b-zikkal meg az LMBTQ-val foglalkozik, én azon se csodálkoznék, ha titokban barátja lenne, nem barátnője.
2022. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%

Azt rebesgetik a madarak,hogy Orbánnal alakulóban van valami. Már az első csók is elcsattant :$ Viktor szeretett volna egy bőnyálas mélytorkozást, de Toronak elvei vannak, az első randin visszautasította, szerinte még túl fiatal a kapcsolatuk ehhez ..

Nagyon sok sikert, örömöt és boldogságot kívánunk a fiatalembernek és a Miniszterelnök Úrnak :$ <3

2022. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus hipokrita politikus. Állandóan itt magyarkodik azt közben egy szőrőstalpú full román nővel hált.
2022. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Azért váltak el, mert Toroczkai elhagyta őt egy fiatalabb nőért. A legkisebb lányuk még nagyon pici volt akkor. Ne legyen senkinek se illúziója vele kapcsolatban. Ő lehet egy jó politikus, de mnt magánember inkább hagyjuk is... Én sajnáltam Mihaelát.
2022. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mennyire fiatal? Együtt vannak még?
2022. jún. 28. 12:32
 19/22 anonim ***** válasza:
5%

"Nem biztos. Attól mert közösülés volt nem biztos hogy az jó is volt."


Ha nem lett volna neki jó, akkor nem ment volna el, vagyis nem lettek volna belőle gyerekek.


Hát, senki sem tökéletes. Ő is csak egy esendő ember. Sajnálom a volt feleségét, de lehet jobb így neki, mint egy soha rá nem érő politikus férjjel.

2022. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

Hát igen azok a régi Jobbikos orgiák a gyakornokokkal... :D Lehetett elég vad sztorikat hallani és volt is balhé az elnökségen belül belőle.


Szerintem keress inkább egy rendes embert és ne egy politikus után epekedj, mert csak csalódás lesz vége.

2022. júl. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!