Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék legnagyobb ellensé...

Az ellenzék legnagyobb ellensége az időjárás?

Figyelt kérdés

A sorra bebukott ellenzéki tüntetések óta tudjuk hogy mindíg rossz nekik az időjárás,ezért nincs résztvevő,vagy esik,vagy süt a nap.



A választásokat is az áprilisi havazás miatt nyerte meg a fidesz,és most az előrehozott önkormányzati választást is az időjárás,a nagy hőség miatt vesztettet el a baloldal,legalábbis ezt mondják az ellenzék szavazói.



Ezek után kijelenthető hogy az ellenzék számára nem a Fidesz,hanem az időjárás a legnagyobb ellensége?



2022. jún. 27. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Igen,az ellenzék legnagyobb ellensége az időjárás✅☀️⛈️
Nem,az ellenzék legnagyobb ellensége nem az időjárás ❌☀️⛈️
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az időjárás nem Fideszes 🤣🤣
2022. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Tűzeső volt áprilisban, miről beszélsz te?
2022. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Molyember ***** válasza:
22%
Nincs ellenzék, és ha ez nem ijeszt meg, vagy legalább gondolkodtat el, akkor akár le is köpheted az '56-os emlékműveket. Ha győzelmi mámorodban meggyengült volna a felfogásod, akkor megismétlem: nincs ellenzék. Nem kampányolok senkinek, nem játszom senki kottájából, nem bértrollkodok senkinek, és nem tolom senki szekerét, mert még ha akarnám is, akkor sincs kinek. Van bármi elképzelésed róla, hogy ez mit jelent?
2022. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Molylepke,az ismertebb pártok közül ott a Mi hazánk vagy az MKKP.


Meg a kispártok, holló rend párt, libertárius párt, munkáspárt-ISZOMM.



Akkor mi az hogy nincs ellenzék?

2022. jún. 27. 15:52
 5/9 Molyember ***** válasza:
31%
Vagy trollkodsz, vagy hülye vagy. Én ezt innen nem tudom eldönteni.
2022. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Vagy trollkodsz, vagy hülye vagy. Én ezt innen nem tudom eldönteni.„


Kicsit mind a kettő,de ez lényegtelen.


Magyarázd már el nekem hogy miért nincs ellenzék?


Tényleg nem értem hogy lehetséges amikor kb 150 kormányváltást akaró párt van bejegyezve az országban.

2022. jún. 27. 15:59
 7/9 Molyember ***** válasza:
85%

És akkor mi van, ha kormányváltást akarnak? Én meg el akarok menni a Jupiterre egy hétvégére.

Létőzen tekinthetjük azokat a dolgokat, amik hatni képesek. Az, amit mi itt ellenzéknek hívunk, semmire sem képes. Nincs beleszólása semmibe, de még csak a szavazóik képviseletére sem képes. Gyakorlatilag nem létezik. A nagy tömeget pedig nem érdeklik az elvek, de a még csak a pár napnál távolabbra tekintő elképzelések sem, szavazni arra fog, aki alacsonyan tartja neki a zabálnivalót, és megígéri neki, hogy nem kell háborúznia. Nem tudom ezért hibáztatni, de neked is be kell látnod, hogy ilyen körülmények között az ellenzék lényegében megszólalni sem tud. Magyarul nem létezik.

2022. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Kifogások sora. Volt lehetőségük győzni. Elk*rták.
2022. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Ezen ma én is jót röhögtem:D
2022. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!