Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pokolian nehéz lehet oknyomozó...

Pokolian nehéz lehet oknyomozó újságíróként látni hogy lopja szét Magyarországot a NER?

Figyelt kérdés

Milyen lelki teher lehet minden egyes felderített ügyben látni a borzalmas korrupciót, és a tehetetlenséget érezni, hogy utána sem történik semmi?

Ezeknek az embereknek összeomlik az igazságban, az igazságszolgáltatásban a hite?


2022. jún. 27. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem lopja szét. Rengeteg felújítás, építés, fejlesztés van. A rezsi is alacsony a benzin is olcsó. A ballibek idején minden elloptak serébe lezüllesztettek mindent is. Az újságíróknak az agya állandóan azon pörög, amit a megbízottak várnak tőlük. Igyanak napi pár felest rá és jobban lesznek
2022. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
1-es, ez melyik ország és, hogy lehet oda eljutni?
2022. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Magyraorzság. Haza kell jönni.
2022. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Most voltam otthon, de én az álló épitkezéseket, bezáró éttermeket, meg az egekben lévő árakat láttam, szerintem mi nem ugyanarról az országról beszélünk, ezért kérdem.
2022. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Nemcsak az újságíróknak nehéz.

A tanároknak is, és mindenkinek, akinek lenne egy kis hivatástudata a szakmájával kapcsolatban.

És rengeteg fiatalnak, akik tudnának jók lenni.

2022. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

#1

Meddig fogjátok védeni a védhetetlent?

2022. jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tavaly hallottam, hogy a statisztikák szerint megugrott az alkoholfogyasztás az értelmiségiek körében az elmúlt 10 évben.

Örömükben pezsgőznek, vagy elkeseredésükben isznak?

2022. jún. 27. 10:22
 8/12 Isti22 ***** válasza:
95%
Ezt inkább az átlagembernek nehéz látni. Oknyomozóként én inkább örülnék, hogy újabb ügyet göngyölíthetek fel.
2022. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak azt gondolom nem saját örömére teszi, hanem a társadalom érdekében, az a "haszon" viszont nem valósul meg.
2022. jún. 27. 10:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nyomozni se kell, pofátlanul kiadják, hogy "csak" x milliárdba került... akkora számokkal dobálóznak, hogy felfogni sem képes az átlag ember, hogy az mennyi, és hogy annak 3/4 -e vissza megy alkotmányos költségként.
2022. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!