Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik számodra az a legendás...

Melyik számodra az a legendás MZP mondat, amit kb. soha nem fogsz elfelejteni?

Figyelt kérdés
Akár azért, mert hatalmas hülyeséget beszélt, vagy viccesnek/kínosnak találtad, vagy mert ott jöttél rá, hogy tuti bolond az ürge.
2022. jún. 26. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ohh yes fucking good
2022. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Amikor azt mondta, hogy ha úgy alakulna, küldene magyar katonákat Ukrajnába harcolni.

Nem a Fidesz által félremagyarázott verzióra gondolok, hanem az eredeti mondatokra. Én először azt hallottam. És már akkor felszisszentem magamban. Nem azért, mert arra gondoltam volna, hogy ez könnyen félremagyarázható, és a Fidesz-média le fogja csapni a magas labdát (bevallom, ez eszembe sem jutott). Hanem amiatt, hogy arra gondoltam, mégiscsak a Putyin vezette Oroszország lát el minket gázzal és olajjal. Az ilyen mondatok nagyon ártanak a jó kapcsolatoknak, és egyébként nagy valószínűséggel soha senki nem fog ilyet kérni Magyarországtól.

Nekem döbbenetes volt, hogy valaki, aki miniszterelnök akar lenni, ennyire ne lássa át, hogy bizonyos dolgokat nem lehet kimondani a miniszterelnöki pozícióban, mert az ország látná kárát. Márpedig, aki min.elnök akar lenni, az már a választási kampányban se mondjon olyat, ami utána min.elnöksége esetén visszaüthet az országra.

2022. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

"Hat gyermekem van" is nagyon odacsap.


legendás, a "kell hogy érezzeék az emberek az energiaárakat" után a "maradni fog a rezsicsökkentés az Orbáni formában". Majd másnap "természetsen nem fog maradni a rezsicsökkentés az Orbáni formában"


Remek a "fűszoknyás ápolónők" is akinek futja rá" :XD

Akinek nem futja az felfordul


A Best of a "lehet csökkenteni a rezsit, tessék : fogyassz kevesebb vizet, használj kevesebb áramot, járj kisebb autóval"😂

2022. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

"Mi képviseljük egyszerre a kommunistákat és a fasisztákat is..."

Ez nálam mindent vitt!

2022. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

"Ez a mi háborúnk."


A másik meg a keresztrejtvényes volt,mármint hogy a vidéki fideszes egy keresztrejtvényt nem tud megfejteni.


Elsőre lejött, hogy nem százas a pali.

2022. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

Mikor közölte, hogy "Ukrajna most a mi háborúnkat vívja" nekem addigra már egyértelmű volt, hogy nem százas a csóka.

2022. jún. 27. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!