Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell nekünk okvetlen a...

Miért kell nekünk okvetlen a kontinens legnagyobb tűzijátékát megrendezni augusztus 20.-án?

Figyelt kérdés
Már arról cikkeznek, hogy eddig még soha nem látott, hatalmas rongyrázás lesz aug. 20-án? Politikai nézettől függetlenül, értem én hogy államalapítás, meg hurrá magyarok vagyunk, de ha jól tudom háborús veszélyhelyzet van, soha nem látott mértékű az infláció, az eü dolgozók, pedagógusok béremelésére már nincs keret. És akkor mire költünk? Megrendezzük kontinenes legnagyobb tüzijátékát. WTF??🤷

2022. jún. 26. 20:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Van aláírható petíció szépen gyűlnek az aláírások, nem akar a nép tüzijátékot annyira kirívó. Persze a Fidesz a kezdetektől presztízst csinál abból, hogy soha semmilyen ellenkezésnek nem enged mert az a gyengeség jele lenne. Egyetlen visszahőkölés volt a nevetséges internetadó mikor kiment a 100.000 ember na attól félnek mint ördög a tömjéntől. A Büdöspestiek ingerküszöbét sajnos ilyen baromságok ütik meg a kétmilliós főváros már 10 éve elzavarhatta volna a maffiát de inkább otthon fetrengenek.
2022. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sokan azt írják, hogy ne legyen tűzijáték, inkább fordítsák ide oda a összeget, de mi garantálja hogy valóban oda kerülne a pénz? Ráírják, hogy az oktatásra megy, közben meg rádobják a focira
2022. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez is igaz. Mintha nem lenne mindegy, hogy a tolvaj melyik kezével lopja el a tárcádat. De sajnos mindegy.
2022. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az! Nekem k. ra nem kell! Jó lenne, ha senki sem menne el megnézni!

Szerintem tök gáz jelen szituban. Totál fölös pénzkidobás azoknak, akik ezt csinálják. Dolgozzanak meg ők is a pénzükért tisztességesen.

Orbán egy gáz, hogy ezt engedi. Tehetne már végre valamit a szegényemberekért is. Egyelőre sz. rik magasról a fizetési igazságtalanságok megszűntetésére. Gazdag vállalkozókat tömi zsírosabbra. Ez szemétség!

2022. júl. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!