Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell nekünk okvetlen a...

Miért kell nekünk okvetlen a kontinens legnagyobb tűzijátékát megrendezni augusztus 20.-án?

Figyelt kérdés
Már arról cikkeznek, hogy eddig még soha nem látott, hatalmas rongyrázás lesz aug. 20-án? Politikai nézettől függetlenül, értem én hogy államalapítás, meg hurrá magyarok vagyunk, de ha jól tudom háborús veszélyhelyzet van, soha nem látott mértékű az infláció, az eü dolgozók, pedagógusok béremelésére már nincs keret. És akkor mire költünk? Megrendezzük kontinenes legnagyobb tüzijátékát. WTF??🤷

2022. jún. 26. 20:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Az ispánkirály megveszett valószínűleg, nagy bajok lesznek itt még én úgy látom.
2022. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
61%
Én már a szomszédom tűzi játékán is ki vagyok akadva, honnan szedi az a pénzt ?
2022. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Bánom is én, csak ne közpénzből. Fizessék a fideszes oligarchák. Ja hogy az is közpénz, csak magánosították...bánja a t.k.m, engem már nem érdekel.
2022. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Vígan megyünk tönkre!
2022. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Gumicsont.

Cirkuszt a népnek. Sajnos kenyér már nem jut.

2022. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 MolotovPunk ***** válasza:
87%
Na igen, ilyen helyzetben nem kéne semmiféle tűzijátékot megrendezni. Erről csak az a hasonlat jut eszembe, mikor a butának kilóg a s_gge a gatyából, de ő mégis inkább plazma Tv-t vesz hitelből..."fideszes gazdaságpolitika" dióhéjban!
2022. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16%
Én azt mondom, legyen tűzijáték jó nagy. Egy ország költségvetésének aprópénz. A számok nagynak tűnnek, de ha azt nézzük mennyi az egyéb dologra a költségvetés, ahhoz viszonyítva fillérek. Ha nem lenne akkor se lenne több pénze senkinek. Ez kábé annyi, minthogyha megnyernéd a lottó ötöst és azon problémáznál, hogy megvedd-e a 50 ezres mobiltelefont. Egy kis szórakozás kell.
2022. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom a telex meg a 444 nem tényfeltáróskodott abban a kérdésben, hogy mikor rendelték meg ezt a tűzijátékot. Valószínűleg most lemondani, annyit ér, mint halott faxára a csók, mert mikor belevágtak ennek a szervezésébe, még híre sem volt a háborúnak, s most lefújni semmit nem jelent, a pénz 💸💸💸 ugyanúgy elszállna. Tűzijáték vitája örökzöld kérdés, azt nem állítom, hogy kell ez nekünk, de ne a válság tükrében beszéljünk róla, senki nem látta ezt jönni.


S amúgy az örökös hőbörgés mellé hozzátenném, mint tűzijáték párti, hogy a turizmusnak kell valami befektetés, rendezvények, mert anélkül Budapest is egy Isten háta mögötti Bukarest s.ar puszta lenne, ahova legfeljebb tévedésből érkezik turista.


Ez a maradi, ócska, buta ellenzéki hozzáállás, hogy semmire ne költsünk, csak az EÜ meg az oktatásra, ugyanúgy egy szegény országhoz vezet. Budapest így is csiszolatlan gyémánt, 1000x szebb, mint pl. Prága, mégis fele annyi turistánk sincs, ezzel pedig kezdeni kellene valamit, ha tetszik, ha nem.

2022. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 MolotovPunk ***** válasza:
76%
Ott kezdődik a dolog, hogy Prága egy sörfőváros, tehát oda sok turista részben a jó cseh sörök miatt is megy, továbbá Prágában még mindig van Vidámpark, Bécsben is van. Budapesten meg az előző narancsos vezetés megszüntette azt, pedig a vidámpark pont jó volt turisták szempontjából is. Ne gyere azzal, hogy veszteséges volt, mert majdnem minden vidámpark veszteséges a világon, érdekes módon sok országban mégis működnek mai napig vidámparkok, tehát szánnak rá pénzt. Arról nem is beszélve, hogy a vidámpark az nem egy évben egyszer van, mint a tűzijáték, hanem mindig. Turistalátványosságnak pedig az jobb és hasznosabb volt. Mellesleg Budapesten tűzijáték nélkül is sok rendezvény, koncert és buli van, csak tájékozódni kell.
2022. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19

Jó lenne egy modern, világszínvonalú vidámpark is, nem mondtam, hogy nem. A régi, ha még meg is lenne, turisztika szempontjából nem sokat jelentene.

2022. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!