Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg tanárként miért kell...

Meleg tanárként miért kell szégyenkeznem ebben az országban, a FIDESZ miért csinálta ezt a lmbtq ellenes propagandát?

Figyelt kérdés

Iskolában néhányan tudják de nem lehetek önmagam, olyan mintha hazudnék önmagamnak, ezt mind a politikai propaganda miatt.

Mikor lesz már elfogadóbb itthon is a politikai környezet ebben a témában?


2022. jún. 11. 21:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Lakatos Márk is hord,Kajdi Csabin is láttam már nőiesebb ruhákat rajtuk is jól állt.

A kormány miért akarja megosztani a társadalmat ebben a témában, mikor boldogságban békességben élhetnének az lmbtq emberek is a heterók mellett?

2022. jún. 11. 21:21
 12/30 anonim ***** válasza:
79%

Gyanítom csak egy újabb troll kérdés, de válaszolok, mintha nem az lenne.

#5 Ha ezt amit leírtál komolyan gondolod, ha nem vagy képes tanárként normálisan végezni a munkádat és be akarod vinni az iskolába a szexualitásodat és bármiféle módon azt ott mutogatni akarod - akkor húzz el a büdös p...ba de nagyon gyorsan az iskola közeléből, mert egyrészt pedofilok ne menjenek gyerekek közelébe, másrészt nem vagy alkalmas pedagógusnak!

Ez nem társadalmi kirekesztés, hanem az agybeteg ember nem való tanári pályára, és aki szexualitását akarja mutogatni a gyerekeknek, az pedig nem való oktatási intézménybe.

Gyanítom ennyire nem vagy hülye, közöd sincs a pedagógusi pályához és talán az egész kérdést meg a hozzá fűzött szövegeket sem szántad másnak, mint hergelésnek, de be lehetne már fejezni!

Egy valóban pedagógus

2022. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

12-es!

Attól hogy a saját nememhez vonzódom, még kitűnő tanár vagyok, és aki homoszexuáis, az nem azt jelenti hogy a gyerekeket szereti.

Te nagyon agymosott lehetsz a FIDESZ propagandával.

2022. jún. 11. 21:23
 14/30 anonim ***** válasza:
85%
Lakatos és Kajdi stylistok, a szakmájukból kifolyólag hordanak mindenféle ruhát.
2022. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez az a kerdezo, amelyik a masik kerdesben Hollandiabol nem mer hazajinni a pasijaval.. troll
2022. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt olyan tanárom, aki pl. fekete bőrnadrágban jött télen tanítani.

(nem volt kivágva sehol)

A kutyát nem érdekelte.

Gyere le a Földre!

2022. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%

Pont az a probléma amit leírtál kérdező. Senki sem kíváncsi a magánéletedre. Tanítsd meg a gyerekekkel ami a tananyagban le van írva és pont. Ha a másságodat propagálod akkor joggal akadnak ki a szülők mert nem azért fizet az állam hogy a fartúrást népszerűsítd.

Ha az másságodat akarod hirdeni akkor pedig nincs semmi keresnivalód az iskolában.

Amikor bemegyek a munkahelyemre én sem rakom ki a faliújságra hogy tegnap hogyan dugtam meg az asszonyt és hány orgazmusa volt.

Nem tudom felfogni hogy miért nem vagytok hajlandóak a négy fal között tartani a szexualításotokat mint a heterok legnagyobb többsége.

2022. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk is volt LMBTQP tanár még általános 8 ban,női táskával mászkált meg női hangon beszélt.


ÉS SENKIT NEM ÉRDEKELT!


Pedig én is meg az osztály többsége jobbikos volt(manapság Mi hazánkos),mégsem vertük meg, jelentettük fel,csak jókat röhögtünk rajta.


És a tanár sem reklámozta nyíltan hogy mit csinál otthon.

2022. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem menj lefeküdni, mert késő van már kamu kérdéshez. :)


Ugyanakkor ha azt nézem én a tanáraim 70-80%-ról azt se tudtam, hogy fiúkra vagy a lányokra bukik és eleve ezt egy diáknak nem is kell tudni, ha viszket odalent azt nem a suliban kell elintézni, így nézve meg tök mindegy hogy meleg vagy vagy épp hetero mert a munkád során egyik se jön ki.

2022. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert túlságosan magadraveszed a dolgokat. Túlságosan politizálsz. Túlságosan mindenbe bele viszik a politikát, hogy ne legyen senkinek se nyugta.
2022. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!