Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meleg tanárként miért kell...

Meleg tanárként miért kell szégyenkeznem ebben az országban, a FIDESZ miért csinálta ezt a lmbtq ellenes propagandát?

Figyelt kérdés

Iskolában néhányan tudják de nem lehetek önmagam, olyan mintha hazudnék önmagamnak, ezt mind a politikai propaganda miatt.

Mikor lesz már elfogadóbb itthon is a politikai környezet ebben a témában?


2022. jún. 11. 21:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Mert apuka úgy gondolta, hogy Gáspárkát valahogyan vissza kell terelni a "normális" útra és ehhez az egész magyar társadalmat valahogyan mozgósítani kell. A megbízottak meg hevesen teljesíteni akarnak.
2022. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
kezeltesd magad LMBTQP.
2022. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Mi az hogy nem lehetsz önmagad? Egy meleg tanár máshogy tanít mint egy heteró? A hálószobában történtekhez meg senkinek semmi köze.
2022. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén én is lehettem volna harmadgenerációs tanár a családban, ha 22 évesen osztatlan képzésre jelentkezek, talán most lenne kiszámítható karrierem, de mivel 2012 körül kapcsolódtam be helyi vidéki LMBTQI aktivizmusba, bár akkor mint érdeklődő és kíváncsi személy, akkor még lehet nem lett volna baj, inkább akkor jelentett volna bajt, ha megtudták volna... mikor én szervezni kezdtem közösségépítő programokat...
2022. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Nem húzhatok fel nőiesebb ruhadarabokat mert az rögtön visszatetszést keltene.

Pedig az eu-ban élünk, ahol egyenlő alapjogok illetnek meg mindenkit.

És nem szabadna társadalmi kirekesztettségnek lenni sehol sem.

2022. jún. 11. 21:16
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, én a legtöbb régi tanáromról nem tudnám megmondani, hogy hetero, vagy meleg volt.

A derékszög, az mindenképpen derékszög, mi változik, ha meleg vagy?

2022. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Ez ugyanaz az lmbtq-s troll, aki eddig is írogatott ki kérdéseket a "propagandáról", csak most melegnek adja ki magát. Az egyik kérdésnél bevallotta, hogy pszichiátria kezelés alatt áll, ne etessétek.
2022. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Multkor meg Hollandiából akartál a pároddal hazajonni.. blabla felismerheto vagy
2022. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy onnan is látszik, hogy nem meleg, hogy azt sem tudja ez mit jelent. A melegek nem hordanak nőies ruhákat, azt a transz nők vagy a transzvesztiták (nőnek öltözők) hordanak.
2022. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
23%

az lmbtq az amerikai propagandát terjeszti

minden "civil kívánsága" összecseng az amerikai érdekekkel


persze ahol valóban elnyomják a melegeket, oda nem küldik ki a propagandistákat

2022. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!