Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék magára hagyta a...

Az ellenzék magára hagyta a szavazóit a vereség után?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2022. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor hiába indulnak újra valaha.
2022. jún. 11. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem,sajnos velük maradtak,pedig látható,hogy a csába lenne a helyük.
2022. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a normális szavazóik hagyták most már véglegesen magukra az ellenzéket. Én végeztem velük mikor beültek a pénzért újra legitimálni a Fidesz csaló választási rendszerét. Hogy ki szavaz rájuk 2026-ban? Valami egészen kicsi ostoba réteg, a "belpesti értelmiségi"-nek nevezettre tippelek, nem lehetnek többen 200.000-nél.
2022. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

#4 Persze, persze. A fidesz csaló választási rendszere. Aha.

Vicces - meg nagyon szánalmas - ezzel erőlködni, mikor 2014-ben Mesterházy az mszp élén, 2018-ban már a sokszor együtt kampányoló dk és mszp politikusok Karácsonnyal, 2022-ben meg az ellenzéki összefogás minden politikusa MZP-vel az élen azzal kérkedett - egészen a választások éjszakájáig, - hogy most aztán vége a fidesznek, mert ők azok akik hatalmas többséggel nyernek.

Hány bukta kell még neked, hogy felfogd, nem azért nem ti nyertetek mert a választási rendszer ilyen vagy olyan - hanem mert egyre kevesebben vagytok?

2022. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
"Fidesz csaló választási rendszerét." többen szavaztak az ellllllenzékre mégis a fityesz nyert no ez fel és le háborító
2022. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%

5. Igenis csalás az egész rendszer, akárhogy nyüszítetek mindig mikor meghalljátok, hogy az épelméjű emberek ennek a ténynek tudatában vannak. Mi példáuk képesek vagyunk értelmezni az alábbi videó szövegét:

[link]

Vagy az alábbi mondatokat:

[link]

2022. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
többség a fideszre szavazott , ha az összefosás kapott volna több szavazatot akkor ők nyernek . budapesten meg is valósult az összefosási álom . tudom azt szeretnétek hogy ti kevesek szeretnétek kormányozni van erre példa a demokratikus európában
2022. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ne offoljatok.
2022. jún. 11. 15:44
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

#5 Hiába erőlködsz! Ahogy már írtam, előbb ezt tárgyald le az ellenzéki politikusaiddal, hogy mégis milyen alapon hirdették NEKED, mint szavazójuknak 12 éven keresztül, hogy ők fogják megnyerni a választást, ha az a rendszer csaló rendszer lenne.

Nem fogok hülye videókat megnézegetni helyetted, mert nyilvánvaló, hogy minimálisan sem vagy képes a valóságot, tényeket értékelni.

Tutira veszem, hogy fogalmad sincsen arról hogyan működött a választási rendszer 2010-ig, mik voltak az elvi alapjai a rendszernek és hogyan működik most. Beadták neked ezt a scaló választási rendszer dumát - a te értelmed meg eddig terjed, hogy el is hitted.

Hát hidd!

Ettől még nem lesz csaló rendszer, nem volt csalás, mi nyertünk, ti meg mentek a kukába az összefogásotokkal!

2022. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!