Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódott valamelyik pártban...

Csalódott valamelyik pártban a választások óta? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 13:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

"Két hét alatt rendbe tesszük a közbiztonságot"

"Hétfőn már egy mások országban fogunk ébredni. A nap is másként süt majd."

"Az államháztartási hiány reális értéke 7%." Néhány hét múlva: "Tartani fogjuk a 3,8%-os hiánycélt."


Duma, az van :D

2010. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Nagy pénz, nagy foci ... nagy lopás, ramaty politika!

Mindegyikben csalódtam! És sajnos a magyar nép mindig beveszi a cumit. Azt hisszük, hogy a visszatérők másképp fogják csinálni, pedig ott folytatják ahol abbahagyták. Az újak pedig nem nőttek fel a politikához. Ebben az a szörnyű, hogy nincs is hol és kitől megtanulniuk a tisztességet.

Nekem azt mondták, anno, hogy normális emberből nem lesz politikus - hát most sem a normálisok ülnek a parlamentben.

A magyar balsorsú és várjuk a megváltót, pl.: Antall, Horn, Orbán... Sajnos egyik sem végezte úgy mint Krisztus, pedig megérdemelték volna.

2010. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

A mar egyszer bukott miniszterelnök jelenlegi politikaja,korabbi bukasa óta semmit sem valtozott,sőt nagykepüsege egyenesen idegesít,de nem csak engem,hanem nagyon sok embert, ki rajuk szavazott.


Gondoljatok arra a több,mint 1 millió valutahithiteles emberre,akiket a papagaj, /Orban szóvivője/es Kósa beszede utan a fizetendő kamatok emelése miatt belevittek a teljes eladósodasba.Őket is kerdezzetek meg!Tovabb,a közbintonsag soha nem süllyedt meg ilyen melyre,mint ahol most van!Mit igert Orban?2 het alatt rendbe tesznek minden t.A munnkanelküliseg nővekedett,az iskolakban megszünt, nincs szakember képzes,az egeszsegügyi dolgozók beremelése elmaradt,a pedagógusoké is!


Szembeszall az IMF-fel,az EU-val,normalis dolog ez?



Csodanak minősítenem ha erőszak nelkül-mert erre is kepes hatalma megtartasa erdekeben-letöltene a 4 evet!


Viszont a többi part sem alkalmas mar semmire-sajnos!Itt a rendszervaltas óta csak az orszag kirablasa folyt minden kormany reszeről!20 ev alatt tönkrement a mezőgazdasag,a gepipar,szerszamgyartas,stb!


Sajnos az emberek mar nem bízna senkibe!

2010. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem csalódtam a FIDESZBE,csak így tovább.Hajrá Magyarország!
2010. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem csalódtam.
2010. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
LMP-re szavaztam és nem csalódtam.
2010. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
A választások óta nem, mert ez már egy évtizeddel a választásokat megelőzően megtörtént az egész "politikai elit" tekintetében.
2010. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nagyjából erre számítottam. Sajnos.
2010. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Röhögőgörcs ***** válasza:
53%

A Jobbik, a megalakulása óta "gyengül", a népszerűségét tekintve. Emlékszem az EP választásokra, mikor azt boncolgatták kedvenc Indexes zsidajaink, hogy miért nem fognak bejutni. :)


A Jobbikhoz fűzött reményeim sajnos nincsenek párhuzamban a mandátumaik számával. Próbálkoznak, de érdemi változást, csak akkor hozhatnának, ha kormányon lennének.

2010. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
68%

Fidesz!

Szijjártó+Kósa bejelentette,hogy államcsődközeli helyzet van,a forint leeset a pics@ba és kivizsgálták,hogy nem nyerhettek a kijelentésük következtében!!Úgyhogy minden marad a régiben!! Röhej!!

2010. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!