Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a franc van a magyarokkal...

Mi a franc van a magyarokkal hogy ilyen hamar elfelejtették hogy az oroszok ugyan úgy bántak velünk is mint az ukránokkal?

Figyelt kérdés

Sokan teljesen bele vannak szerelmesedve itt a ruszkikba, pedig nem rég még az ő nagyanyjukat, dédanyjukat erőszakolták végig, ahogy most Ukrajnába teszik. Hogy sikerült ezt ilyen hamar elfelejteni, hogy megint szergej elvtársak bakancsát akarnák csókolgatni?


Persze jöhet a böfögés hogy én meg ukránimádó vagyok, miközben rohadtul nem, de még mindig kevésbé ellenszenvesek mint az oroszok.


A Fidesz által sugalt "keresztény nemzeti" egypárturalom utópia züllesztette idáig a közmorált?


2022. jún. 6. 19:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
36%
Az ukránokat kötelezni kell, hogy háborús jóvátételt fizessenek a magyar népnek.
2022. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi erővel haragudjunk az egész nyugatra Trianonért. Ne legyünk már ennyire primitívek.
2022. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
10%
32 pont ez történik ebben a tetves országban! Minden a nyugat hibája, Trianon legkiváltképp
2022. jún. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom eldönteni, hogy a ruszofil kommentek igaziak, vagy csak trollkodások... Ha igaziak, akkor nagy a baj....


Én azt sem értem, miért kell mindig oldalt választani, de ha már mindenáron szükséges, hogy lehet valaki olyan nyomoronc, hogy az agresszorokat támogatja?

2022. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
34-es ismered valamennyire a magyar alrészleget?
2022. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
49%

#34

Konkrétan ki támogatja az agresszort? Mert én Európában ilyet nem ismerek.

2022. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
28%

" pedig nem rég még az ő nagyanyjukat, dédanyjukat erőszakolták végig,"



Azt pont az ukránok csinálták. Rémlik még, hogy a III.Ukrán front "szabadított" fel minket?

2022. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
5%

37


De nem azt mondta Putyin atyuska, hogy ukrán nemzet nem is létezik. Hogyan erőszakolhatnak olyanok, akik nem is léteznek, legalábbis 1990 előtt nem léteztek? :D

2022. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

#37

[link]

2022. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
63%

#37

Te ostoba! A 3. Ukrán Front a Voronyezsi Frontból alakult. Nem azért az volt a neve, mert ukránok voltak, hanem a hadműveleti irány alapján nevezték el a Frontokat. Voltak Balti és Belorusz frontok is, akkor azok se oroszok voltak? A Vörös Hadseregben a legtöbb ember orosz nemzetiségű volt. A Szovjetunió több nemzetű ország volt, emiatt a Vörös Hadsereg is "vegyesvágott" volt, oroszok, tatárok, ukránok, kaukázusiak, üzbégek is voltak. De egyébként a tisztek jelentős hányada orosz nemzetiségű volt. Ezt a baromságot el lehetne most már felejteni!

2022. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!