Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az origo.hu a fidesz kormány...

Az origo.hu a fidesz kormány szócsöve az oroszbarát és ukránellenes propaganda cikkeivel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 23:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Az origót 2015 végén megvette a matolcsy györgy érdekeltségébe tartozó médiavállalat, azóta az egyik legnagyobb fidesz propagandaoldal


Előtte nekem a kedvenc startoldalam volt, de ezt a pofátlan hazudozást és orbán nyalást már nem veszi be a gyomrom

2022. jún. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Igen, már jó pár éve. Ez köztudott, és egyértelmű.
2022. jún. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Az origo vitán felül fideszes média.
2022. jún. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
Ukránellenes? A legképtelenebb hivatalos ukrán és brit hazugságokat is tényként kezelik.
2022. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
A korábban ott dolgozók is bevallották, hogy hazugságot is simán lehozhatnak, amit már megcáfoltak. Minimális szinten nem törekszenek az objektivitásra.
2022. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Az origo már rég kormányseggnyaló.
2022. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%

írd be azt hogy Az Origó tulajdonosa, és ezt olvashatod:


Új tulajdonosa van az Origo kiadójának

A Matolcsy Ádám vezette Magyar Stratégiai Zrt. vette meg a korábbi New Wave Media és Origo Media portfólió egyesítéséből tavasszal létrejött New Wave Media Group Zrt.-t – közölte a New Wave Media Group Zrt. szerdán.


Vagyis Fidesz kézben van. Ezek után kell még magyarázni a dolgot? Tudod a google a barátod :)

2022. jún. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
31%

Én olvasok origot is, indexet is.


Érdekes módon nincs különbség a hirek között.


Szoval, aki azt állitja, hogy az origo ukrán ellenes, az hazudik és provokál.


Aki meg bedől ennek a dezinformálásnak, arra meg azt tudom mondani, hogy befolyásolható az agymosásra.


Már megint ez az egyirányú, csalású tájékozódás. :D

Na ezért vagytok és lesztek kissebbségbe kedves ellenzéki szavazók, mert csak balról tájékozódtok. Ami nektek balszerencse, az nekünk jó szerencse. Ennyi.

2022. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

17 es vagyok! én beírtam a google -ba és azt olvastam amit le is írtam. 2017 az infó...

Az Origó Fidesz tulajdon tehát Fidesz propaganda. A Baloldali újságok meg baloldaliak. Magyarországon ez így megy...

2022. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%
Origónál nagyobb fideszpatkány oldal nincs. Név nélküli zugfirkászok istenítik az oldalt, meg orbánékat is természetesen. Javaslom, írd be az oldal keresőjébe, hogy infláció/drágulás/euró árfolyam. Egy árva nyamvadt cikket nem fogsz róla találni. Tóth Gabi bikinialakjáról naponta kétszer minimum beszámolnak. A belem kifordul attól a propagandalaptól.
2022. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!