Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted ha ez a 3 feltétel...

Szerinted ha ez a 3 feltétel teljesül, tényleg megbukhat a Fidesz? Szakértők szerint igen.

Figyelt kérdés

-400 Ft fölé megy egy Euro

-500 Ft fölé megy a benzin ára

-Gyurcsány Ferenc és a többi lejáratott politikus (MZP, Jakab) lemondanának, eltűnnének végleg



2022. jún. 3. 00:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Az kellene, hogy az emberek hiteles alternatívát lássanak. Ez az Összefogás nen volt az. Akárhogyan kavarják, rakosgatják, sosem lesz az. És ez nem a választók hibája.
2022. jún. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Igen,megbukHAT. 3 év és 10 hónap múlva.
2022. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
39%

12es, két opció van előttünk, ami erre az időszakra vonatkzik, vagy a NER fogja az általad jelezett időpontot megélni, vagy az EU tagságunk, de a kettő együtt nem fog menni.

Nem vagyok jós, nem tudom, melyik fog dönteni, de személy szerint bizom benne, hogy az EU tagság fontosabb, mint egy miniszterelnök személye.

2022. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
Tuti nem bukna, a népnek a Fidesz kell. Elég aljasságot követtek már el, a nép ígyis őket választotta sajnos.
2022. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
21%

#14.-nek üzenem 🤡, hogy kilövetett szemmel mondjon "véleményt" a fidesz "ALJASSÁGAIRÓL".

- Úgy talán jobban elhiszem neki... 🤡🤡🤡

2022. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
28%
Amíg ők kontrollállják a médiumok 95 százalékát, addig 0 százalék odds van a bukásukra. Teljesen mindegy mi történne. Ahhoz hogy demokratikus úton leváltsák őket már rég elkéstek.
2022. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%
#16 Milyen 95%ról beszélsz te?A média erősen globalista-liberális-ateista tulsúlyu.
2022. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Ő a médiáról beszél, úgy vélem, vagy amiről ő beszél, az a média. Azaz, médiáról van itten szó vala!

érted már, hogy miről beszél ő?

2022. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
10%

Nem bukna. Azért az elmúlt 12 év alatt szerintem már megtanultuk, hogy amíg a média nagy része a Fidesz kezében van, addig mindenféle ellenvélemény nélkül tudják terjeszteni a maguk igazát. Megint keresnek valami ellenség képet és kész. Magyarországon személyi kultusz van. Amíg Orbán a Fidesz élén van, addig az emberek nagy része elfogja hinni, amit a médiája mond. Az lesz majd az érdekes, amikor Orbán már nem akar miniszterelnök lenni. Elvileg 2030-ig akar maradni. Onnan lesz érdekes, hogy vajon sikerül e valakit találni, aki ugyanúgy képes befolyásolni az embereket és összetartani a Fideszt. De addig, ez a téma felejtős. Se a korrupció nem érdekli az embereket, sem a pocsék egészségügy, sem a pocsék oktatás. (szebb jövőről álmodozunk, de nyugodtan végig nézi a sok fidesz fan, hogy a jövő generációja maximum 3 műszakos gyári munkára lesz képes)

Hányszor kiderült, hogy a Fidesz nem az a keresztény-konzervatív párt amit mond magáról. Semmi nem történt. Az EU minden országa és minden jóérzésű ember egységesen elítélte Putyint és a háborúját. Orbánékat leszámítva és a híveik még tapsoltak is nekik ezért. Az EU feketebáránya vagyunk és ezek még büszkék si rá baszki :D

Amíg Orbi él és virul a Fidesz élén, addig semmi nem fogja megbuktatni őket. Próbáljon bárki egy mélyen vallásos embert meggyőzni arról, h miért is h*lyeség az amiben hisz. 0 esély lesz rá. Na ugyan ez a Fidesz szavazótábor nagy része is.

2022. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
19es, kivülről szerintem van egy látható irány, hogy megpróbálnak egy hasonlót ellene, mint Putyinnal, csak finomabb eszközökkel. Elég, ha nem jön az EUs zsé, bedöntik a forintot, meg még egy két célzott gazdasági akció és máris kalap kapát lesz a gazdaságnak, az persze, más kérdés, hogy ez elég lehet-e Orbánt megdönteni -én sem tartom valószinűnek-, ha nem sikerül, akkor szerintem kitalálják, hogy jogilag mit lehet tenni a tagságunk megszüntetése, felfüggesztése vagy ellehetetlenitése érdekében.
2022. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!