Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon a politika...

Magyarországon a politika miért lett feltétel nélküli vak hit?

Figyelt kérdés

Sajnos sok esetben igaz, hogy a szavazók többsége feltétel nélkül hisz a politikusoknak. Gondolkodás nélkül tapsol nekik, ha következő nap megfordul a szél akkor a taps is megfordul gondolkodás nélkül. Szinte mint egy vallás. És ami a legaggasztóbb, ez engem az egykori náci Németországra emlékeztet. Hitler módszere is ez volt, addig puhítani a népet míg az vakon és gondolkodás nélkül engedelmeskedik mindenben.

Miért halad erre fele az ország?



2022. ápr. 22. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Mert egyesek, mint te is, ennyire lebutítják azt saját maguknak.
2022. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Óbán takarogy!
2022. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Én nem hiszek senkinek sem, nem támogatok senkit sem. Sokan viszont az okát sem tudják megindokolni hogy miért támogatják azt akit.
2022. ápr. 22. 20:25
 4/8 A kérdező kommentje:
#4 Látod, ez a gond. Hogy te úgy hiszed, hogy tudod hogy én mit gondolok, milyen vagyok.
2022. ápr. 22. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Mivel te ennyit engedtél a gondolkodásmódodból láttatni a kérdésed alatt...
2022. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#6 Meg lehet cáfolni, nem tiltott. Viszont nem annak van igaza aki modortalanabb és hangosabb a másiknál. De készen állok egy értelmes vitára. Én így látom, meg lehet cáfolni hogy miért látom rosszul.
2022. ápr. 22. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Az összes okot nem ismerem, de a fogyasztásra felbujtás által, a kereskedelmi TV-knek, a bulvárnak és a reklámoknak biztos van köze hozzá.
2022. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mindenhol ilyen a politika. Sőt külföldről jött be sok minden. Azt hiszed a megosztó politikát a fidesz találta ki? :) Hát nem.
2022. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!