Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meg tud annyira...

Szerintetek meg tud annyira erősödni a Jobbik, hogy Jakab Péter legyőzze Orbánt a 2026-os választásokon?

Figyelt kérdés
Szerintem Jakab Péter a legesélyesebb miniszterlenök-jelölt az ellenzéki oldalon.

2022. máj. 31. 22:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Mi kell még?*
2022. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Parizer Péter van itt velünk, kétlem, hogy a Jobbiknak telne fizetett kommentelőkre, mint a DK-nak.
2022. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem, mert Jakab Péter képmutató, és ezt be is bizonyítom:


1. Jakab volt az az ember aki mindig kiállít a "melósok" mellett. Erre kiszivárgott egy videó, hogy miként beszél egy melóssal:


[link]


Ha jól tudom, Jakab nem is kért elnézést utólag, de javítsatok ki, ha tévedek.


A melós, vagyis Kovács Gyula sokkal intelligensebb ember, mint Jakab:


[link]


2. Jakab azt próbálta elhitetni a parizer kampányával, hogy ő a nép egyszerű gyermeke.


Tegyük hozzá: semmi baj nem lett volna abból, ha kikerül róla egy olyan kép, ahol parizert vásárol. Szimpatikus is lett volna. De túltolta az egészet!


Jakab azt mondja, hogy egy közülünk, noha 2 milliós fizetése van:


[link]


És még nem is szóltam a parlamentben mutatott minősíthetetlen viselkedéséről.


Bár Orbán Viktor is sok kritikát kap, de a megítélése még így is sokkal jobb. Még Donald Trump is elismerte:


[link]


Jakabnak tehát esélye sincs a győzelemre.


A 2021-es előválasztáson még a saját követői sem szavaztak rá. Több, mint 400 000-en követik a Facebook-on de kevesebb mint 100 000 szavazat ment rá.


Jakab Péter az a politikus, akit még a saját követői sem akarnak miniszterelnöknek.

2022. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha muszáj ebből a leszerepelt brancsból mondani valakit (mondom ezt úgy, hogy hittem bennük, rájuk szavaztam, és még mindig letargia van úrrá rajtam), akkor már inkább Dobrev Klára, aki egyszerre kimért, tehetséges, jó politikus. Egy ujjában több tehetség van, mint az összes ellenzéki fenevadban. Kormányzóképes alternatívaként csak őt tudnám elképzelni, de csak ha közülük kell mondani. Amúgy menjen az összes a francba, dk-stól jobbikostól mzp-stől karigerivel együtt
2022. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

Csak azt felejtitek el, hogy Jakab Péternek nincsenek szükségei bérkommentelőkre, mellette ott van a nép!

Tudom, hogy itt alapból mindenki Fidesz-es, DK-s bérkommentelő és magából indul ki.

2022. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#15: Péter, elk*rtad. Nem kicsit, nagyon. Nektek már nem osztanak lapot.
2022. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#15


Jakab az előválasztáson csak Fekete-Győr Andrást tudta megelőzni, utolsó előtti lett. Hol van akkor a nép, ki mellett?

2022. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyannyira meg fog erősödni, hogy legyőzi Jakabot, aztán módszeresen kivagdalja maga alatt a fát! Közröhej ez a társulat! :D
2022. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pítör Dzsékob egy gé.
2022. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Jakab egy bukott Gyurcsányista diktátor a párton belül! Soha a életben nem lesz belőle semmi! A pártja megsemmisítéséhez az nagyon ért. Semmi ideológia, csak az értelmetlen ugatás,ami nem vezet máshova, csak a süllyesztőbe.Én emiatt pártoltam el a Jobbiktól.
2022. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!