Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne az élet Magyarors...

Milyen lenne az élet Magyarországon egy új Szovjetuinó tagjaként?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy Putyin megalakít egy Keleti szövetséget a nyugat ellenpólusaként. Aminek célja a keresztény, konzervatív értékrend népszerűsítése, és nyugati liberalizmus teljes kizárása. Magyarország, mint az oroszok barátja valószínűleg csatlakozna egy ilyen unióhoz az EU-nak és a Natonak is hátat fordítva. De milyen hatással lenne ez ránk? Mennyiben változna Magyarország életszínvonala, életmódja, gazdasági, és társadalmi berendezkedése ha egy új fajta Szovjetunió tagja lenne? Hogylehetne elképzelni egy ilyet?

2022. máj. 28. 22:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%

"Magyarország, mint az oroszok barátja valószínűleg csatlakozna egy ilyen unióhoz az EU-nak és a Natonak is hátat fordítva. "

Azzal mi sokkal jobban tököszúrnánk magunkat, mint amennyire az EU szúrta magát tökön a szankciókkal.


"De milyen hatással lenne ez ránk? Mennyiben változna Magyarország életszínvonala, életmódja, gazdasági, és társadalmi berendezkedése ha egy új fajta Szovjetunió tagja lenne?"

Erősen és nagyot zuhanna, mind gazdasági, mint társadalmi szempontból, az életszínvonal rohamosan csökkenne.


"Hogylehetne elképzelni egy ilyet?"

Pl. sok-sok vodkával. Anélkül is lehet, csak úgy nem olyan megrázó.

2022. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Fos lenne. Szegénység lenne és olyan diktatúra mint Belaruszban. Én egyiket sem szeretném. Nem értem miért van olyan, aki ezt támogatja.
2022. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
53%

#12, mivel egy ideje Szerbiában élek, tudom, hogy nem fognak csatlakozni soha az EU-hoz. Egy részről jóformán teljesíthetetlen feltételei vannak számukra, a másik meg Koszovó feladása, ami soha nem fog megtörténni.

Az embereknek más itt a mentalitása, ha Vucic lemondana Koszovóról akkor biztos, hogy másnap nem élne. Még élnek akik harcoltak Kosarenal, meg akik elvesztették a szeretteiket akkoriban, jóformán mindenki érintett.

A magyarokat sem utálják sőt. Nem tudom miről beszélsz.

2022. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Alex Fly ***** válasza:
100%

@17: szerencsére a magyarok többsége nem olyan elmebeteg, mint a kormányunk...

Ja és hogy milyen lenne?

Először is a Szovjetunió már végérvényesen a múlt. Maximum egy putyini orosz birodalomről beszélhetünk. És nagy valószínűséggel eléggé kohalt lenne, mivel az ország lakosságának értelmesebb fele azonnal költözne valamilyen civilizált helyre - pontosabbam maradna Európában...

2022. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!