Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magánegészségügyet miért...

A magánegészségügyet miért nem hatósági árasítják?

Figyelt kérdés
Azért az pofátlanság hogy ezek a magánorvos hiénák hogy meggazdagodhatnak mások nyomorán, meg a szar magyar egészségügy miatt, és gyakorlatilag bármennyi árat bemondhatnak, mert "vagy kifizeted vagy megdöglessz".
2022. máj. 26. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mert utána már az sem tudna jól működni, aztán már mehetnénk külföldre a színvonalas ellátásért

te most troll vagy, vagy valami buta kommunista?

2022. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A magáncégek tönkretétele helyett nem lenne jobb inkább az az irány, hogy az azonos célú hállami szolgáltatást - jelen esetben a közegészségügyet - olyan minőségűre húzzuk fel, hogy ne legyen szükség a magánellátásra?


Csak kérdezem...


Értem én, hogy a kormány szándékosan rátolja a magánegészségügyre az embereket, de ha azt is lekorlátozzák, akkor az is tönkre fog menni.


Egyébként a PCR teszt az hatósági áras.

2022. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A magánellátásban azért van orvos, mert jobban fizetnek. Ha árstoppal tönkreteszed a magáncéget, akkor ott sem lesz orvos, mert elmennek külföldre.
2022. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvoshiénák? A magánklinika orvosa csak nagyon jól fizetett alkalmazott. Azok a befektetők gazdagodnak meg csak igazán rajta, akik létrehozzák a magán klinikákat!
2022. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Akkor a fideszt szidd akik tönkretették az állami ellátást,ne pedig a magán eü-t.ennyi eszed lehetne már felnőtt létedre.
2022. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fsms ***** válasza:
100%
Sok közte a fideszes érdekeltség. Saját magukkal nem tolnak ki.
2022. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért nehogy már tönkretegyük az egészségügy még működő részét. Az, hogy egyébként megdöglesz, az nem az ő hibájuk, hanem a kormányé.
2022. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kopogtass a kormány ablakán , hogy ne legyen szar a magyar egészségügy és akkor nem kell háborogi a magánorvosi árakon.
2022. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néhány éve hazautazgattam Németországból fogat csináltatni 3 misit fizettem + utazási költségek. Néhány implant alsó felső.Nem a legolcsóbb helyen a SzarOralnal. A felső eltört 3 hónapon belül A felső részt ójra reparáltattam Németországan 15.000 eurórért. Közben német fogorvos köpködött, hogy más szara után kell dolgoznia. Mondta, hogy ilyen kontár munkát még nem látott. Implant összebarkácsolva saját foggal. Haraoásban miliméteres eltérés alsó felső között. Naná hogy eltört. Magyarországon nics fogorvos, fogtechnikus... Hatósági árral is csak kontárt találsz
2022. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!