Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tehetek valamit ha a cég lmbq...

Tehetek valamit ha a cég lmbq propagandával zaklat ?

Figyelt kérdés

Meleg hónap van a cégnél. Amerikai multi. Jönnek a propaganda mailek, a cég intraweb portálja és a yammer felülete is tele van szivárványos hirdetésekkel.

Az ebédlőben lehet csak hallani hogy az emberek jó részének tele van a töke az egésszel de szólni senki sem mer. Már a lapítás is gyanús a főnököknek ha nem akarsz részt venni az lmbq játékokban.



2022. máj. 23. 17:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem ugyanaz a kategória, mint amikor csapatépítést, meg céges közös ajándékozást kell csinálni. Azok is elég idegesítőek, de ki lehet lépni, akit nagyon zavarnak ezek.
2022. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Egyél minden nap egy kiló narancsot. Szuper vitaminforrás.
2022. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
23%
Sajnos nem. Mind a kormány, mind a valódi vezetőink támogatják az LMBTQP-propagandát, és akinek nem tetszik, azt megbélyegzik. Ha szólsz, valószínűleg kirúgnak, és az egész karrieredet tönkreteszik.
2022. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Levelük.
2022. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem olyan egyszerű, hogy lépjen ki a munkahelyről. Ahol kötelezik a dolgozót arra, hogy bizonyos dolgokról gondoljon valamit, az a munkáltató önrendelkezését sérti.

Én is utálom az ilyen hülye érzékenyítéseket, addig le se sz*rtam a melegeket, de mikor elkezték a pofámba tolni ott betelt a pohár. Nekünk olyan "órák" voltak, amin elmagyarázták, hogy mi számít zaklatásnak és hogyan szabad hozzáérni adott esetben egy nőhöz meg mit szabad mondani... Vicc, mintha egy dedóban lettem volna, és ha felemeled ez ellen a szavad, röpülsz.

Örülök, hogy a világ inkább jobboldali fordulatot kezd venni, mert pár a politika se nagyon érdekel, de ebből a nyomorék tolerancia hadjáratból elegem van.

2022. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
69%
17! Akkor mondjuk egy tolószékest is arrébb löksz mert kripli? elvégre azt is el kell fogadni, hogy az ipse ott gurulászik, oké érted gurulásszon, de a négy fal közt, nem igaz?
2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
25%

1nyóc.

A seggbe tolósok verik ki a az emberekben a biztosítékot a nyomulásukkal,nem a tolókocsisok.

2022. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
Tudja ezt a 18-as is szerintem, csak kötözködni akar.
2022. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
32%
18, nem, de a tolószékes nem jön hozzám oda azzal, hogy mekkora királyság tolószékesnek lenni és a gyerekemhez sem, hogy erről pofázzon neki.
2022. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
8%

"Áll a Jancsi a meleg bácsiktól, és emiatt nem tudsz dolgozni? Vagy mi a bajod? Engem simán hidegen hagy. Tudod, ha valakit ennyire zavar, az többnyire látensmeleg."

Tehát aki szidja Orbánt, az látens Fideszes? :D

2022. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!