Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki beoltatta magát az megszív...

Aki beoltatta magát az megszívta? Fog még valaha ezek után a Fidesz-re szavazni?

Figyelt kérdés

Mint utólag kiderült, a covid oltás senkit nem védett meg a covid-tól. De szintén kiderült így utólag, hogy nem is volt mitől megvédenie, mert senki nem halt meg covidban aki egy náthában ne halt volna meg. Összesen néhány olyan eset volt ahol nem volt ismert alapbetegség, de ez a magyar egészségügy szégyene. Alapbetegség biztos volt, csak nem ismert. Ergo nem diagnosztizálták mert szar az EÜ. Garantálom, hogy Doktor House diagnosztizálta volna az alapbetegséget ;)

Viszont most meg jönnek elő a "mellékhatások", amik talán nem is mellékhatások hanem szándékos hatások, a nano-kísérlet esetleges velejárói. Nagymamámnak például, aki anno a Fidesz riogatása miatt beoltatta magát, most jönnek elő mindenféle bőrbetegségek, kiütések, amiket még bőrgyógyász főorvosok sem láttak ezelőtt, de az ilyen esetek száma hirtelen nagyon megugrott, ahol olyan tünetek vannak amik nem köthetőek semmilyen eddig ismert betegséghez, és valószínűleg a covid oltások miatt vannak.

És ami még furcsa, hogy elvileg a covid oltásnak pár nap alatt le kellett volna bomlania a szervezetben, mégis 1-2 évvel utólag is jönnek elő a tünetek. Ez hogy lehetséges, ha tényleg nem volt semmi kísérleti technológia az oltásban? Sehogy nem lehetséges... Olyan mintha 2 évvel ezelőtt megittál volna egy üveg pálinkát és most basznál be tőle, tehát non-szensz.

Fog még valaki 2026-ban a Fidesz-re szavazni, hogyha addig még nagyon sok mindenkin előjön ez a kiütéses, viszketős lepra? Nagymamámnak volt olyan is amikor már fürtökben lógtak a kiütések meg duzzanatok a combjáról a szar vakcina miatt.

Az Ellenzék azt mondta, hogy senkinek ne legyen kötelező az oltás, és oltásigazolvány se legyen, mindenki maga dönthesse el a saját felelősségére, hogy részt vesz-e a teszt vakcina programban. A Mi Hazánk erősen oltásellenes volt, és már előre jelezték ezeket az esetleges külső rosszindulatú szándékokat az oltással. Egyedül a Fidesz tette sok helyen kötelezővé az oltást, erőltette az oltásigazolvány rendszert, és sokakat erőszakkal kísérleti patkánnyá tett. És akkor még mindig nem tudjuk, hogy 5-10 év múlva esetleg daganatot vagy meddőséget is előidéz-e.

Ha rajtad is jelentkeznek a tünetek, fogsz még valaha a Fidesz-KDNP-re szavazni ezek után?



2022. máj. 20. 14:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%
Én tegnap kivertem. Ma fáj a fejem. A kérdező logikáját használva az egyetlen logikus magyarázat, hogy azért fáj a fejem, mert kivertem.
2022. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%

Egy ismerősöm migrénes rohamot kapott nemrég. A szomszédja közölte vele, hogy az oltástól van. Visszakérdezett, hogy akkor az elmúlt 20 év migrénes rohamai mitől voltak. Az mindegy, akkor is az oltástól van.


A feleségem elkapta a covidod, és szövődményként övsömör jött ki rajta. Egy ismerősünk szerint az oltástól van.


Nekem a múltkor becsípődött a derekam, amikor kivettem a fűnyírót a kocsiból, nem egy ismerősöm szerint ez az oltás szövődménye.

2022. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%
"Én tegnap kivertem. Ma fáj a fejem. A kérdező logikáját használva az egyetlen logikus magyarázat, hogy azért fáj a fejem, mert kivertem."---Tegnap azért nem fájt a fejed mert anyukádék nem voltak otthon, így kicsaphattad, ma meg nem sikerült kicsapnod és fáj a buksid.
2022. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
91%
:D
2022. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen ősz hajú ismerős oltás után fekete hajszálakat növesztett.

Ezt mire fogjátok, oltáshívők?

2022. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%
Ezt el nem olvasom. :DDDDDDDDxDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2022. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Bár a kérdező elég sok... butaságot írt, sajnos nem teljesen alaptalan a COVID vakcinákkal kapcsolatos aggodalom.

Az mRNS COVID vakcinák, úgy tűnik, valóban hátrányosan befolyásolják az immunrendszer működését, és például olyan betegségek előjöttek felnőtteknél, akik kaptak COVID oltást, amelyek eddig kizárólag gyerekkorban voltak jellemzőek.

Ugyan nem reprezentatív, de az Egyesült Államokban több orvos szerint is megnőtt a rákos megbetegedések száma a saját statisztikájuk szerint, amióta elkezdődtek a tömeges COVID oltások.

2022. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!