Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki beoltatta magát az megszív...

Aki beoltatta magát az megszívta? Fog még valaha ezek után a Fidesz-re szavazni?

Figyelt kérdés

Mint utólag kiderült, a covid oltás senkit nem védett meg a covid-tól. De szintén kiderült így utólag, hogy nem is volt mitől megvédenie, mert senki nem halt meg covidban aki egy náthában ne halt volna meg. Összesen néhány olyan eset volt ahol nem volt ismert alapbetegség, de ez a magyar egészségügy szégyene. Alapbetegség biztos volt, csak nem ismert. Ergo nem diagnosztizálták mert szar az EÜ. Garantálom, hogy Doktor House diagnosztizálta volna az alapbetegséget ;)

Viszont most meg jönnek elő a "mellékhatások", amik talán nem is mellékhatások hanem szándékos hatások, a nano-kísérlet esetleges velejárói. Nagymamámnak például, aki anno a Fidesz riogatása miatt beoltatta magát, most jönnek elő mindenféle bőrbetegségek, kiütések, amiket még bőrgyógyász főorvosok sem láttak ezelőtt, de az ilyen esetek száma hirtelen nagyon megugrott, ahol olyan tünetek vannak amik nem köthetőek semmilyen eddig ismert betegséghez, és valószínűleg a covid oltások miatt vannak.

És ami még furcsa, hogy elvileg a covid oltásnak pár nap alatt le kellett volna bomlania a szervezetben, mégis 1-2 évvel utólag is jönnek elő a tünetek. Ez hogy lehetséges, ha tényleg nem volt semmi kísérleti technológia az oltásban? Sehogy nem lehetséges... Olyan mintha 2 évvel ezelőtt megittál volna egy üveg pálinkát és most basznál be tőle, tehát non-szensz.

Fog még valaki 2026-ban a Fidesz-re szavazni, hogyha addig még nagyon sok mindenkin előjön ez a kiütéses, viszketős lepra? Nagymamámnak volt olyan is amikor már fürtökben lógtak a kiütések meg duzzanatok a combjáról a szar vakcina miatt.

Az Ellenzék azt mondta, hogy senkinek ne legyen kötelező az oltás, és oltásigazolvány se legyen, mindenki maga dönthesse el a saját felelősségére, hogy részt vesz-e a teszt vakcina programban. A Mi Hazánk erősen oltásellenes volt, és már előre jelezték ezeket az esetleges külső rosszindulatú szándékokat az oltással. Egyedül a Fidesz tette sok helyen kötelezővé az oltást, erőltette az oltásigazolvány rendszert, és sokakat erőszakkal kísérleti patkánnyá tett. És akkor még mindig nem tudjuk, hogy 5-10 év múlva esetleg daganatot vagy meddőséget is előidéz-e.

Ha rajtad is jelentkeznek a tünetek, fogsz még valaha a Fidesz-KDNP-re szavazni ezek után?



2022. máj. 20. 14:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Persze, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Más országokban is oltottak, ahol nem Fidesz van.
2022. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%
Fognak, a fidderek.
2022. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Munkahelyi nyomásra én oltakoztam és még mindig megvannak a mellékhatások, ennek ellenére elkaptam, munkatársamat 4-el oltották ő is elkapta, ez a pénzről szólt és szól még ma is.
2022. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
3 oltást kaptam. Köszönöm jól vagyok és a Fideszre fogok ezután is szavazni:)
2022. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

Egy bio-“zombie”nak van saját gondolata?


Nincs! Mert az nem bio-zombie.


Ha a központból kiküldött új adat mást mond akkor talán


Viktor - 2008 [link]


Ma már a TÁBOR nem ezt mondja

2022. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

Igen, a full liberális nyugaton konkrétan 100x jobban kényszerítették az embereket az oltásra. Volt ahol kötelezővé tették, és ha nem oltattad be magad akkor komoly szankciókra számíthattál. Ellenben nálunk semmilyen következmény nem volt ha nem kaptál oltás (pl. én sem oltattam magam).

Tehát a kérdésed egy nagyon harmatgyenge provokálás akart lenni, viszont vagy hülyének nézed az embereket és itt akarod terjeszteni az összeesküvés elméleteket, vagy te magad is végtelenül buta vagy.

2022. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Háromszor 15 perc, ennyibe fájt az oltás. Mit is kellene ezen megbánnom? Mit is szívtam meg?

Egyébként ellenzékiként írom, hogy az ellenzék egyáltalán nem volt egységes a kötelező oltásokkal vagy az igazolvánnyal kapcsolatban. Volt aki kevesebb szigort akart volna, más meg mindenkinek kötelezővé tette volna.

2022. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Háromszor 15 perc, ennyibe fájt az oltás. Mit is kellene ezen megbánnom? Mit is szívtam meg?"

Majd ha jelentkezik rajtad is a viszketős, kiütéses lepra (én ezt úgy hívom), meg majd esetleg pár év múlva rosszindulatú daganatot állapítanak meg nálad rejtélyes okokból (pedig nem dohányzol, nem iszol meg stb.), akkor majd lesz mit megbánnod.

Persze ezt nem kívánom senkinek, de a Fidesz fogja leszarni a legjobban.

2022. máj. 20. 14:26
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Én beoltattam magam, de eddig se szavaztam a Fideszre és ezután sem fogok.
2022. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Értem, szóval fogjunk mindent az oltásra a következő 50 évben. Nagyon tudományos. Nem is értem miért nem gyógyszerfejlesztéssel foglalkozol, hanem Wc-s néni vagy.
2022. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!