Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kilépnél az EU-ból a jelenlegi...

Kilépnél az EU-ból a jelenlegi fejleményeket tekintve?

Figyelt kérdés
Orosz szankciók, digitális(oltási) igazolvány, kínai szintű lehallgatása minden állampolgárnak(chatcontrol törvény)...kicsit nem az már az EU aminek egykor indult.
2022. máj. 4. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Már elgondolkodnék rajta.
Nem.
39 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Szomoru vagyok hogy ez kerdeskent felmerul.


EU Amerika demokracia


Kina, Oroszorszag nem demokracia.


Tehat mardni kell az EUban. Nyugaton jo let van keleten elnyomas.

2022. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Ki kell lépni azon nyomban!
2022. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Lehet demokrácia az EU- n kívül is. Mindig ez a vagy-vagy...

Vagy EU vagy oroszorszag. Vagy Gyurcsány vagy Orbán. Sorolhatnam. Miközben ott van az arany középút mindig csak mivel nincs kitaposva senki se szeretne rálépni

2022. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Ha kilépnénk az EU-ból, akkkor a középkorra jellemző életszínvonalra süllyednénk vissza, akkor pedig tényleg nem lenne szükség gazdasági szankciókra, mivel gazdaság se lenne, lehallgatni se lenne mit a földműves parasztokon, és digitális igazolványokhoz se lenne techológia.

Tényleg megérné ;D

2022. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Osztom az első hozzászóló véleményét. Szerintem az európai értékek jelentik a jövőt. Vagy szívesebben élnél egy orosz mintájú rendszerben? Megsúgom, hogy Moszkvában feltartasz egy kartonpapírt, amire rá van írva, hogy háború börtönbe zárnak. Nem sokára. Azonnal.
2022. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is pont a kinai social credit rendszer fele tendal az eu. Csak demokracianak kell hinnunk ami valojaban mar egyre kevesbe az. Ravasz modszerekkel vezetik befele a megfigyeloallamot itt is.
2022. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Az EU előtt szerintem sokkal rosszabb volt. Kérdező, te a csatlakozás után születtél?
2022. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Látom, ide is kiküldték az orosz rendőröket :)
2022. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

"Ki kell lépni azon nyomban!"


Neked trabanttal kellene járnod ennyi ésszel!! Esze ereje akár a marhának!!!

2022. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Én inkább azt tartom elszomorítónak, hogy még mindig ennyi EU párti van ebben az országban. Ez kb olyan, mint amikor egy bántalmazott nő képtelen kilépni a bántalmazó kapcsolatából. Már rég a huxiton kéne dolgozni. Az EU Brüsszellel az élen gyakorlatilag páros lábbal tiporja a szuverenitásunkat, és már titkot sem csinálnak belőle, hogy ki akarják véreztetni Magyarországot. Teljesen ellehetetlenítik, hogy önállóak legyünk.

Az is egy tipikus tévhit, hogy csökkenne az életszínvonal az EU után. Két nagyhatalommal vagyunk erős szövetségi, baráti viszonyban. Ki tudnának minket segíteni bármilyen bajból. Mellette meg fel kell fejleszteni a mezőgazdaságot, és a saját termelést olyan szintre, hogy önellátóak tudjunk lenni.

2022. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!