Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a mentalitás a a...

Miért van ez a mentalitás a a magyar politikában ?

Figyelt kérdés

Miért van az a magyar politikában az az elv van ,ha nem vagy velünk akkor ellenünk vagy ?

Én a választásokon a Márki-Zayra szavaztam meg alapból balos vagyok de nagyon sok hibát követtek el a választásnál meg előtte is. Gyakorlatilag minősíthetetlen amit bohóckodnak az ellenzékiek. Amikor esetleg ezt leírom valahol akkor jön a te Fideszes vagy vagy mert nem értesz mindenben egyet. Ez a mentalitás miért van ?


2022. ápr. 29. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberifaj többsége primitív és részrehajló, valamint szélsőségesebb esetekben még kritikátlan is. Egy ilyen elvvel könnyen meg lehet osztani a társadalmat és ebből szavazótábort építeni.
2022. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai csel a politikusok részéről, hogy ezzel is válaszút elé állítsák a lehetséges választókat.
2022. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó pszichoterror-alkalmazási módszer ez...
2022. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 felkelhetetle ***** válasza:
100%
Nem csak a magyar politikában van ez, hanem az egész világon, valakik nagyon nem akarják, hogy az embere árnyaltabban gondolkodjanak...
2022. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
A Fidesz ereje egyébként pont abban rejlik, hogy sokkal kevésbé kritikusak a választóik velük szemben, mint az ellenzék esetében.
2022. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Mindkét oldalon van egy réteg, amelyik így gondolkodik. Ők a leghangosabbak, ők írnak a fórumokra, ők gondolják, hogy okosabbak a többieknél, pedig ellenkezőleg.
2022. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A cím átfogalmazásért kiállt:

"Miért van ez a mentalitás az emberekben ?"

Ponfon egyszerű. Nagy tömegeket egyszerű üzenetekkel lehet megnyerni. Ez mindenhol, minden területen így működik, nem csak a politikában, és nem csak nálunk.

2022. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mutatnak egy képet magukról. Adnak egy kicsit, amikor szükséges, de közben többet vesznek el. Utána az emberek csodálkoznak, miért drága minden. Az ársapka is kb csak erre jó, hogy felnyomja az árakat. Kereskedelemben vagyok diák, sajnos látom nap mint nap, hogy mi mennyire drága. :/


Nem azt mondom máshol sincsenek rossz napok, hónapok, de a mérték sajnos más. Ha ott vesznek is el, nem milliók kárára és vissza is tudják forgatni a pénzt. (Lásd, Ausztria.)

2022. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!