Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak a Magyarok olyanok...

Csak a Magyarok olyanok amilyenek? Vagy van hozzánk hasonló nemzet mentalitásban?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a lengyelek is toxikusak mint a magyarok meg a szlovákok románok csehek is talán még a szerbek is jöhetnek ide mi okozta ezekben az országokban ezt a fajta mentalitást?

2022. febr. 9. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Kinek mi a toxikus.
2022. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Amit te rossznak gondolsz az másoknak éppen jó és értékes.

Gondolom neked a németek, franciák és egyebek mentalitása olyan nagyon jó.

nekem viszont nem tetszik a franciák arroganciája, a németek, osztrákok mások iránti lenézése, a fennsőbbrendűségi tudatuk. Ettől még egyiket sem nevezem toxikusnak vagy lenézendőnek. Sem rossznak, csak nekem nem tetszik.

2022. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Jestem polskim co kurwa mid or feed.
2022. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
A német az eléggé egy hulladék népség.
2022. febr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Posztkommunista országok. Teljesen más mentalitásúak ezek az országok, mint a nyugatiak. Rengeteg a gyűlöletkeltő propaganda ezekben az országokban.
2022. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

#5 "Rengeteg a gyűlöletkeltő propaganda ezekben az országokban."

Igen.

Sajnos pontosan kimutathatóan ez a gyűlöletpropaganda mindig olyan helyen jelenik meg aminek a tulajdonosa vagy finanszírozója egy "nyugati" cég/ország/személy.

2022. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus kommunista mentalitás,aki velem ellenkező véleményem van az toxikus..Az én kontextusomból meg te vagy toxikus (vagy rtdált.) Hogy népeket általánosítasz egy ilyen címszóval.
2022. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Trump is lehetett elnök, Brexitet is sikerült összehozni
2022. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Jó dolog posztkommunista országoknak nevezni, de a dolog sokkal korábbi. Még a nagy pestisjárványokhoz köthető. Akkor vált szét a "kelet" és a "nyugat".


Ami az arroganciát és beképzeltséget illeti, egyfelől érdekes módon ezt a nyugati országok polgárai nem mondják egymásról. Ennél csak az az érdekesebb, hogy meglehetősen sok keletről érkező polgár se mondja. Ugyanis velük se arrogánsak. Vajon miért nem?

2022. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
A német az borzalmasan beképzelt és arrogáns.
2022. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!