Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szájer József mennyire kényes...

Szájer József mennyire kényes téma a Fidesz-szimpatizánsok körében?

Figyelt kérdés

Van egy blogom. Nem politikával foglalkozik, és amennyire lehet, kerülöm is az aktuálpolitikát.

Korábban posztoltam egy képet egy Mészáros Lőrincet ábrázoló street art "alkotásról", akkor nem támadt vihar... De a Szájer-botrány azért más tészta...

Nem akarom, hogy a kommentszekció tele legyen mocskolódásokkal (elvből nem moderálok).

Arra lennék kíváncsi, képesek-e a fidesz-szimpatizánsok humorosan hozzáállni, vagy egyenesen szentségtörés ezzel az üggyel viccelődni?



2022. ápr. 27. 10:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10

Hallod, ez aztán nagyon jó érv. Most biztos mindenkit meggyőztél arról, hogy neked van igazad és én tévedek. :DDDD


Amúgy igen, az én állásponton jelen esetben nem konzervatív, pontosabban megfogalmazva, ideológiától mentes, mivel tényeket írtam le.


Ha egy konzervatív vagy liberális megismétli, amit írtam, akkor is igaz marad.

2022. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

#1

A szájer csont büdös, nem azért mert buzernyák, hanem mert a fidesz vizet prédikál és bort iszik. És a sok szar fideszes drogos szintén nem dicsőség!

2022. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!