Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire neoliberális mindenki?

Figyelt kérdés
A neoliberalizmus már a végnapjait éli, a legtöbb közgazdász sem ért már egyet a neoliberalizmussal, Magyarországon mégis a kormánypárt és az ellenzék is a neoliberalizmust nyomatja.

2022. ápr. 24. 01:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Te, szegény.
2022. ápr. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a kormányra ez nem egészen igaz. A saját gazdaságot igyekszik erősíteni. Hogy az ellenzék miért nyomatja még mindig, azt nem tudom, de a sok okos közgazdászuk is még ennek a bűvöletében él, meg a választóik is.
2022. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Keress inkább egy munkahelyet, kérdező!
2022. ápr. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Közgazdásznak készülök
2022. ápr. 24. 02:39
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

A kérdező nulla tárgyi tudással írt ki egy kérdést egy olyan témában, amihez fingja nincen. Pillanatok alatt bebizonyosodott, hogy nem érti a 21. századot. Nem utazik, nem beszél nyelveket, még a középfokú gazdasági ismeretei sincsenek meg.

És igen. Jól beleiilik a buta vidéki magyar kocsmagondolkodásába.

2022. ápr. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5 Lol.. középfokú gazdasági ismeretekről beszélsz? Nem az ujjamból szoptam ki ezt, hanem Nobel-díjas kutatók állítják.. Le vagy maradva évtizedekkel


[link]

2022. ápr. 24. 04:54
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Mert általánosítasz.
2022. ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Hát én neoliberális vagyok. Azért, mert utálom, hogy beszednek tőlem egy csomó pénzt, majd elverik pl stadionra.


Én úgy érzem, hogy ezzel meglopnak, és jobb lenne, ha inkább be se kéne fizetnem azt a pénzt, mert én legalább nem pazarolom el.

2022. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Akikről te beszélsz az a hangos kisebbség,a GYK meg amúgy sem releváns mert a libbant népek itt többségben vannak.De példaképp ha megnézel egy baliberális médiumot a youtubeon pl:CNN,BBC, Guardian ,Deutsche welle (stb) ami Magyarországról nyilatkozik negativ kontextusban,azt tapasztalod hogy a kommentszekció tele van olyan interpretációval ami pozitívan nyilatkozik hazánkról,illetve a jobboldali kormànyról.Persze ha objektívan akarjuk nézni a dolgot akkor abban van ráció,hogy a baloldali beteg-abnormális ideológiák térnyerése miatt szimpatikus nekik a kormányunk mint ellenpólus.


[link]

(Lmbtq törvény,BBC)


[link]

(Április 3,Guardian)


[link]

(Migránskérdés,euronews)

2022. ápr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Mert a média teljes egészében neoliberális. Ha egy médium nem az, akkor betiltják, lásd kuruc.info.
2022. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!