Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fideszeseket nem zavarja,...

Ha a Fideszeseket nem zavarja, hogy több milliárdot lopnak el tőlük, akkor miért nem lehet megoldani, hogy ezt csak ők finanszírozzák?

Figyelt kérdés
Én elhiszem, hogy nekik ez tök oké, meg egy szükséges rossznak tartják, esetleg még úgy vannak vele, hogy meg is érdemlik a kormánytagok, de akkor miért nem lehet azt csinálni, hogy az ő adójukból finanszírozzák Orbán maffiáját, a többiekéből meg költenek értelmesebb dolgokra?

2022. ápr. 22. 17:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%

10-



Miért kell itt is a hazug baloldali propagandát fújni (ismételni)?

Szerintem sok Telexet - HVG olvasol ez ártott meg , de lehet hogy csak kevesebb ATV-ét kell nézned.


Mielőbbi sikeres gyógyulást kívánok.

2022. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Pretorius25 ***** válasza:
59%
Most írjam én is azt hogy neked meg túl sok volt az M1 " közmédia " meg Kossuth rádió? És akkor 1-1 ? :D
2022. ápr. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
23%
Gyurcsányék többet loptak, és még most is többet lopnak. Addig, amig a többség többségben van és a gondolkodók többségben vannak, és a nem egyoldalúan gondolkodók többségben vannak, addig a fidesz fog kormányozni, kedves elkeseredett baloldali elvtársak, akik még azzal sincsennek tisztában, hogy egyáltalán mit kéovisel valojában a baloldal. Egy vkinek kezd megjönni az esze, az talán Kunhalmi Ágnes, de Mérönek is igaza volt, a nagy matematikusnak. Ö legalább kimondja, h Bp. Az agymosott banda.
2022. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én ugyan leginkább MZP miatt szavaztam az összefogásra, Gyurcsány kedvéért el sem mentem volna szavazni, de azért kiegyeznék abban, hogy a kormánypárti szavazók fizessék a kormány lopásait, az ellenzékiek meg Gyurcsányét.
2022. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
#13 A Gyurcsány kormány valóban nagyon sz@r volt, és loptak ők is. De az egyáltalán nem igaz, hogy többet loptak volna. Orbánék nagyságrendekkel többet lopnak, minimum a tízszeresét, ha nem inkább már a százszorosánál tartanak.
2022. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
19%
Bizonyítsátok be gyökerek. Olyan kis boldogtalanok vagytok, menjetek inkább kiránduljstok parasztok, mer már az agyatokra megy a gyűlöletkeltés vagy szedjetek szemetet, hogy ne legyen ilyen mocskos a Föld, de inkább meditáljatok barmok.
2022. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
16: Orbán már olyan nyíltan és gátlástalanul lop, hogy bizonyítani sem kell. A gyűlöletkeltés meg a te kedves vezéred lételeme.
2022. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

""Orbán már olyan nyíltan és gátlástalanul lop""


Csak egy példát kérek ahol Orbán lop .


Miért nem tesztek feljelentést?

2022. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18: soroljam? Csak egy: közbeszerzések. Vagy mivel magyarázod, hogy egy vidéki gázszerelő az ország leggazdagabb embere? Ja hogy orbán haverja..?

Fel van jelentve az összes, de amíg nincs független ügyészség, addig nincs semmi foganatja.

2022. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor Gyurcsány sem lopott hiszen nem ítélték el. :D
2022. ápr. 25. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!