Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor tulajdonképpen...

Árokpart kérdése:

Most akkor tulajdonképpen miért kell veszélyhelyzetet kihirdetni a háború miatt május 31-e után?

Figyelt kérdés
Bizony mint aki a kormánypártokra szavazott úgy kérdezem nagyon csalódottan és szomorúan. Emlékszem annak idején a 90-es évek elején mikor a délszláv háború volt és Barcsot bombatámadás érte, illetve 1993 elején mikor a határ másik oldalán Szerbia felől felsorakoztak a tankok akkor nem volt mégcsak a kommunikáció szintjén sem hasonló akár Antall József akkori miniszterelnök vagy Göncz Árpád akkori köztársasági elnök részéről megemlítve. Sőt 1999 tavaszán sem mikor a NATO elkezdte bombázni a Szerbeket, pedig akkor szintén Fidesz kormány volt szó sem volt ilyesmiről. Most meg a harcok jóval távolabb dúlnak mint akkor amiket említettem, továbbá ha már vészély van miért csak május 31-e után. Érti ezt valaki , mert ezt már nem nagyon lehet követni.
2022. ápr. 21. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Az polgárháború volt és mint olyan, nem volt rá esély, hogy az egykori Jugoszlávia határain túlra nyúljon.
2022. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
90%
A rendeleti kormányzás fenntartása érdekében. A Covid miatt egyre kevésbé lehet, úgyhogy kellett már találni valami új vészhelyzetet...
2022. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
90%
Kell a kedvenceidnek a teljhatalom, és a vírus lejárt lemez!
2022. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Miért, most van esély, hogy elnyúl ideáig?
2022. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A veszélyhelyzet fennáll most is 2 éve, megszüntetni fogják végre.
2022. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös Azt megszüntetik az igaz, viszont helyette újat hoznak nem nézted a kormányinfót? Ott mondta el Gulyás Gergely.
2022. ápr. 21. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Várható volt hogy ez lesz, mostantól mindig keresni fognak valami ürügyet hogy fenn tudják tartani a teljhatalmukat.


De hát a népnek ez kellett.

2022. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es Igen szóval elég ijesztőnek tűnik, hogy a választás napjától lényegében a mai napig ebben a köztes 2 és fél hétben érezhettük azt, hogy demokráciában élünk. Nem szoktam ilyen negatívan írni, de igazából sajnos Gulyás Gergely szavaiból még nagyobb cinizmust láttam mint a választások előtt. Pedig egy ilyen választási eredmény után, ahol hozzáteszem nemcsak a kormánypártiak szavaztak a Fideszre, hanem az ellenzékiek közül is sokan, mert kizárt dolog, hogy ennyi új támogatót szerzett volna a Fidesz ez kizárt. Szóval egy ekkora szinte népi , demokratikus választásokon felhatalmazást nyert kormány első hivatalos kommunikációjától bizony nem ezt vártam és szerintem senki sem. Szomorú vagyok nagyon, a legjobban örülnék ha pozitívan kellene csalódnom.
2022. ápr. 21. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendeleti nélkül is teljhatalmuk van 2/3-dal, így csak egyszerűbb, kevesebb macerával megy a szabályok kedvükre változtatgatása.
2022. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Remélem nem kell még műszakiztatni, nekem az a lényeg. Meg ne kelljen még törleszteni a diákhitelt.
2022. ápr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!