Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi járult hozzá LEGINKÁBB a...

Tislerics Máté kérdése:

Mi járult hozzá LEGINKÁBB a Fidesz győzelméhez?

Figyelt kérdés
A Fidesz elsöprő győzelme talán még a Fidesz politikusait is meglepte. Vélhetően azóta volt idő átgondolni és letisztítani a gondolatainkat.

2022. ápr. 12. 09:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%
#14 jo, biztos van olyan, aki leragad az ilyen hirdeteseknel meg a plakatoknal, de aki kicsit is ertelmesebb es tudatosabb, az tudja hogy milyen portalra klikkeljen ra ha pl ellenzeki. En Fideszre szavaztam, de direktben egyedul csak a Mandinert olvasom az un kormanymediabol, mert az igenyes. Ellenzeki oldalrol meg a Telexet.
2022. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
35%
"de aki kicsit is ertelmesebb es tudatosabb" - Igen, de sokan nem tudatosak, még ha értelmesek is. Tudom, nehéz ezt elfogadni, de mindenhol ezt látom, ráadásul a pandémia a feszültséget is megnövelte. A Fidesz ezt megértette, és ki is építette rá a kampányát. Marketingből jeles. Más kérdés, hogy mennyire volt ez tisztességes, és jó-e ez az országnak.
2022. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
62%
A rettegés
2022. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a Fidesz médiakampánya taszító volt, volt, hogy meginogtam, úgy is mondhatom, hogy annak dacára szavaztam rájuk.

A hírműsoraik majdnem nézhetetlenek, csak a V4 és a világhíradót tudom megnézni, abban nem végig magukat tömjénezik, este 18 órakor a TV2 és az RTL híradója még valahogy nézhető.

Ettől függetlenül sok kormányintézkedést jónak tartok és roppantul fájlaltam, hogy az ellenzék mindenben ellent akar a kormánynak mondani, így aztán azon kívül, hogy jó lenne a Fideszt leváltani, nem is maradt semmi, amivel egyet tudnék érteni az ellenzékkel és ez így sajnos túl kevés, kénytelen voltam a Fideszre szavazni.

Vannak országos dolgok, amik tényleg hazánk érdekeit szolgálják, ezeket nem értem miért kell ellenezni, - csak azért, mert a kormány támogatja.

Szerintem ami az országnak jó, abban ostobaság automatikusan ellenvéleményre helyezkedni, mert sokan, akik nem gyűlölik zsigerből egyik pártot sem - és én is ilyen vagyok, - azok ezt zokon veszik.

Azon kívül, hogy tényleg jó pár korrupciós disznóság lehet egyes Fideszesek füle mögött, azért olyan dolgok is akadnak, amivel egyet lehet érteni, az ellenzék estében meg nincs semmi és azt róluk sem lehet elmondani, hogy ártatlan báránykák lennének, ha harácsolásról van szó.

2022. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
11%
Nekem az a véleményem, hogy nemcsak Magyarország, hanem sajnos a fél világ jobbra tart. :-(
2022. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!