Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi járult hozzá LEGINKÁBB a...

Tislerics Máté kérdése:

Mi járult hozzá LEGINKÁBB a Fidesz győzelméhez?

Figyelt kérdés
A Fidesz elsöprő győzelme talán még a Fidesz politikusait is meglepte. Vélhetően azóta volt idő átgondolni és letisztítani a gondolatainkat.

2022. ápr. 12. 09:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%

Pár napja volt itt egy kérdésre válasz, amiből megtudhattuk, hogy Budapesten kívül csak falvak vannak.

Például az ilyen hozzáállás miatt.

Az ellenzéknek csak Budapest létezik. Fogalmuk sincs az országról és az emberekről.

2022. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

Az utolsó pontod a jó válasz. Gyurcsánytól való félelem hajtja a Fideszt 2010 óta, és MZP nem tudta megszólítani a bizonytalanokat, leginkább a háborús nyilatkozata miatt (ez az első pontodhoz is kapcsolódik).


Egy pontod biztosan nem igaz, hogy magyarok jobboldaliak lennének! A rendszerváltás után 4 évvel majdnem minden választókerületben a szocik nyertek. 2004-ben érvénytelen lett a határon túliak állampolgárságának megadásáról szóló népszavazás, de még így is egy csomó megyében azok voltak többségben, akik nem adnák meg! A legtöbb templom kong az ürességtől. És még sorolhatnám.

A legtöbb magyar marhára nem jobboldali, hanem szarrágó kisember, aki annak örül, ha meg van védve, gondoskodva van róla.

2022. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
10-es. Pont 2010-ről beszéltem. Egyetlen jobboldai média sem volt. Újségjuk is alig volt és az is kis példányszámú és mégis 2/3-addal lesöpörték ezt az ellenzéket már akkor a régi választási rendszerben is. Akkor hogy is van ez!?💪😂
2022. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

#8


Miről beszélsz?

Bármit megnyitottál a neten, mindenhol a gyurcsány show jött szembe, meg a megafonosok, akik többet költöttek csak a neten, mint egy párt teljes törvényes kampány büdzséje.

2022. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%
Leginkább a létbiztonságot előtérbe helyező kommunikációja és hogy könyörtelenül kitudta használni az ellenzlk hibáit.
2022. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
59%

8-as, dehogyis nem szempont. Tessék már belegondolni, hogy a teljes magyar médiapiacnak mostanra már több mint 80%-a fideszes.


Ha belegondolsz, hogy 19-ből 19 megyei lap fideszes, az összes rádió, ami frekvenciát kapot, az összes tévéadó 90%-a (M1, M2, M3, M4, M5, Duna, Duna World, TV2, HírTV, ECHO TV), felvásárolták már a köztudatban ismert nagy portálokat (Origó, Index + ami eleve megvolt: 888, Pestis Srácok, stb.) és minden idők legnagyobb költségvetését tolták be Facebook-hirdetésekbe, akkor kevésbé fogsz meglepődni a végeredményen.


Amikor a tévé és a rádió egyszerre harsog a füledbe, az egyetlen megyei lap, ami eljut hozzád is fideszes, a facebookodon is fidesz-kampány ömlik szembe veled + még a pap is a fideszt prédikálja, és 24-ből 24 órában zuhognak rád az álhírek az M1-ről, Hír TV-ből, Echo TV-ből, stb. - akkor azt nem tíz perc RTL híradó, a telex.hu meg a 444 fogja ellensúlyozni... Hanem semmi.

2022. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#5! Totál jogos, hogy a háborútól való félelemre építő kampány jelentős volt. De erre nem akartam külön választ áldozni, mert szerintem ez beleszámít a ,,JOBB VOLT A FIDESZ KAMPÁNYA" válaszlehetőségbe.


Egy ,,egyéb leírom kommentben", csak rontotta volna a statisztikát. Én kifejezetten ezek közül szerettem volna dönteni. Mert mindegyik szerintem annyira sok mindent lefed, hogy bárki találhat közöttük szimpatikusat. De talán igazad van és tévedek.

2022. ápr. 12. 09:36
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

#13 "Pont 2010-ről beszéltem. Egyetlen jobboldai média sem volt."


Jaj, dehogyis nem volt. Már rég elfelejtettük azokat az időket, de 2010 előtt, képzeld el, az volt, hogy attól függetlenül, ki volt kormányon, a másik oldalnak is volt médiája, még KÖZPÉNZBŐL IS!


Nagyon durva, tudom. De MSZP-SZDSZ kormányok alatt KÖZPÉNZBŐL létezett DUNA TV + Duna Autonómia Csatorna, aztán Duna World, és ezek jobboldali csatornák voltak! KÖZPÉNZBŐL!


A Medgyessy-kormány idején LÉTREJÖTT A HÍR TV, aztán a Lánchíd Rádió, Simicskához került a Magyar Nemzet!


A Gyurcsány-kormány alatt ELINDULT AZ ECHO TV!


Emellett - tiszta őrület! - az ellenzéki politikusok bejárhattak, sőt, most kapaszkodj meg: BEHÍVTÁK őket az M1-re és az M2-re is. Mármint úgy értem, nem 4 évente 5 percre, hanem naponta.


Beleszédülsz, de ilyen idők voltak.


Ja, a Magyar hírlapot kihagytam. Az is volt. És a megyei lapok különböző tuilajdonosoknál voltak. Képzeld el, volt, amelyik a Fideszhez húzott, volt amelyik a baloldalhoz, volt, amelyik inkább a bulvárra gyúrt, stb.


Nagyon kemény, ugye? Tiszta Science Fiction! Ellenzéki közmédia közpénzből! Duna TV Horn, Medgyessy, Gyurcsány alatt + gombamód szaporodó ellenzéki hírcsatornák (HírTV, Echo TV).


Ma már ez olyan, mintha valami nagyon betépett scifi-író fantáziája lenne. De így volt!

2022. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Ez a választás február 24-én dőlt el.
2022. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
Sokan megvezethetők, és ezzel a Fidesz visszaélt.
2022. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!