Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Pétert elszámoltatja a...

Jakab Pétert elszámoltatja a Jobbik a nyári tisztújítás után?

Figyelt kérdés
A párt szavazóbázisának elvesztése miatt
2022. ápr. 9. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Hiába esett szét a párt teljesen, Jakab egyik nap azt nyilatkozta, hogy ők Vonára is haragszanak amiért elhagyta a Jobbikot, Jakab pedig nem tervez lemondani, szerinte most az egység a legfontosabb.

Úgy csinálnak mint Gyurcsány vagy Orbán, náluk is tökmindegy hogy mi történik, a vezető az vezető marad és kész. A Momentumban legalább felismerték hogy változtatni, újítani kell, és úgy látszik be is jött nekik.

2022. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont azért ilyen távoli időpontokra tűzik ki, hogy addig legyen esélyük tisztogatni és ne legyen kire leváltani a vesztes pártok elnökeit.


Szerintem az lenne a természetes ha Jakab portás tisztséget se tölthetne be a Jobbikban ezek után de van egy olyan gyanúm, hogy nem ez fog történni.

2022. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vona Gábor erre azt nyilatkozta, hogy szerinte Jakab marad az elnök, mert akik meghatározók voltak a Jobbikban már vagy önként hagyták el a pártot, vagy Jakabb tett róla, hogy távozzanak, így nincs ellenfele a párton belül.
2022. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Igazából már Vonának sem volt ellenfele. Nem véletlenül nem volt senki értelmes, akire bízhatta volna a pártot.

Én már Vonával együtt elpártoltam a Jobbiktól, de a vereség, a rossz teljesítmény és Jakab arroganciája után külön szánalmasnak érzem, hogy még Vonát ekézi egy interjúban, és számonkéri rajta hogy otthagyta a pártot, mikor Vona már sokkal korábban megígérte, hogy ha elveszítik a választást, akkor lemond. Vona ezek után választhatott, vagy marad a párt élén / a pártban, az ígéretét megszegve és elveszti hitelességét, vagy ígéretét betartva, emelt fővel távozik. Utóbbit választotta, és Jakabtól nem volt tisztességes dolog, hogy ezt negatívumként állította be, mint ha Vona bármi rosszat is tett volna.

2022. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

ma 16:21

Miben változtattak? Most akkor Annácska is lemondott a választások után?

És mi jött be nekik? Mert én nem nagyon tudom mennyire volt sikeres pl a Momentum mobilizálása a választásokon.


Budapest 2-ben nyert Orosz Anna, kb. 10%-kal kapott kevesebb szavazatot, mint 2018-ban az ellenzéki jelöltek összesen.

Budapest 3-ben nyert Hajnal Miklós, kb. 15%-kal kapott kevesebb szavazatot, mint 2018-ban az ellenzéki jelöltek összesen.

Budapest 8-ban nyert Hadházy Ákos, kb. 25%-kal kapott kevesebb szavazatot, mint 2018-ban az ellenzéki jelöltek összesen.

Budapest 17-ben nyert Dr. Szabó Szabolcs, kb. 15%-kal kapott kevesebb szavazatot, mint 2018-ban az ellenzéki jelöltek összesen.

Budapest 18-ban nyert Tóth Endre, kb. 20%-kal kapott kevesebb szavazatot, mint 2018-ban az ellenzéki jelöltek összesen.


A vidékieket nem veszem már végig, de ott még többet veszítettek valószínűleg és a támogatottságuk amiket elértek azok még azt a számot se érik el mindig amit az MSZP+DK+LMP+P+Momentum 2018-ban tudott.

2022. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem Klárika elszámoltatja Jakabot is!!!
2022. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem múlt vasárnap egyértelművé vált, hogy ezen az ellenzéken, már a tisztújítás sem segít.
2022. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jakabot majd Toroczkai kivágja a parlamentből
2022. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!