Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar baloldal miért nem...

A magyar baloldal miért nem látja be, hogy nyugatkritika nélkül nem lehet választást nyerni?

Figyelt kérdés
A hideg polgárháborút ismét a FIDESZ nyerte, legalábbis a kommunikációs térben, de valójában a mérsékelt középútat a Mi Hazánk képviselte, még ha ez sokaknak rosszul is hangzik. A magyar társadalom nyugatorientált, de ez nagyjából a 60-as évek Nyugat-Európáját jelenti. A kifosztáson és legújabban a különféle devianciákon kívül, nem igazán nyertünk semmit az úgynevezett rendszerváltással. Jóformán már mindenki tudja ebben az országban, hogy miről van szó, de ennek ellenére mai napig újraválasztjuk magunknak az elhazudott rendszerváltást.

#Orbán Viktor #Gyurcsány Ferenc #Horn Gyula #Komprádor #Vadkapitalisták #Módszeres kifosztás
2022. ápr. 9. 11:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

9#

Tehát csicska nép vagyunk és amúgy is minden rendben az országgal. Akinek ennek ellenére mégsem tetszik a rendszerváltás rendszere az nyugodtan elhúzhat külföldre. Ez ám a magyar vírtus. A Kádár rendszer egész jól meghajlította ennek a népnek a gerincét. Mindenki tudja ebben az országban, hogy cselédek vagyunk, de amikor dönteni kell akkor fújj nácik, hülye konteósok stb.

2022. ápr. 9. 12:33
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Libbantokkal vitázni?,meggondoltad ezt? Ezek a 6. vereség után is megpróbálják bebizonyítani majd hogy az EU vezetés milyen objektív amely természetesen sosem alkalmaz kettős mércét.😅
2022. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem a Kádár rendszer hajlított a gerinceken, hanem az elmúlt 32 év, amit egyesek rendszerváltásnak hisznek - hiszen nagyon sok minden ott folyatódik, amit anno abba kellett volna hagyni! A különbség csak az, hogy azóta sikerült a magyar gazdaságot szinte a nullára kifosztani - persze felelősök nincsenek! Ha valaki azt hiszi,hogy Európa közepén egy 9 milliós ország önállóskodhat, az nagyon benézi a világot, vagy iszonyú keveset látott belőle! Talán szét kéne nézni a világban, és megnézni hogy a hozzánk hasonló kis nemzetek nem a mérhetetlen nagy pofájukkal boldogulnak, hanem az eszükkel...
2022. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13-as.

Van ebben valami. Legelőször 2010-ben éreztem, hogy ezzel a társadalommal valami nem stimmel, mikor a rendszerváltás másik söpredéke 2/3-al lett megválasztva.

2022. ápr. 9. 12:59
 15/24 A kérdező kommentje:
Továbbá azt sem értem, hogy a korábbi hozzászólásokban engem valami Mi Hazánkos ügynöknek bélyegeztek. Csupán arról van szó, hogy most 2022-ben rájuk szavaztam. Ezt megelőzően LMP-s szavazó voltam, régebben pedig az FKGP. Nálam pedig aztán bőven lehetne hagyománya ennek az úgynevezett magyarkodásnak. Mondjuk ez a kifejezés, műszó is megérne egy misét. Németkedésről, szlovákoskodásról stb.,még nem hallottam.
2022. ápr. 9. 13:23
 16/24 anonim ***** válasza:

"a mérsékelt középútat a Mi Hazánk képviselte"


Elsőre is ha már ilyen nagy turul magyar náci vagy megtanulhatnál esetleg az elvileg anyanyelveden helyesen írni, vagy legalább bekapcsolni a helyesírás ellenőrzőt.


A másik, ha a nácik a mérsékelt közép út akkor el nem tudom képzelni mi lehet a szélsőjobb? :D


Van egy sablonuk 185-190 cm, 90-95 kg, Ral 5005 szemszín, 5-8mm hajhossz Ral 1021-1023 színbe, nem lehet rossz foga és 1880 ig igazolnia kell nincs benne se roma, se zsidó?


Egy vicc amit előadsz :D

2022. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16#

Bizonyos értelemben voltak középutasok, vagy inkább harmadik utasok. Egyébkénz nem mindenben értek velük egyet.


"Elsőre is ha már ilyen nagy turul magyar náci vagy megtanulhatnál esetleg az elvileg anyanyelveden helyesen írni, vagy legalább bekapcsolni a helyesírás ellenőrzőt



Van egy sablonuk 185-190 cm, 90-95 kg, Ral 5005 szemszín, 5-8mm hajhossz Ral 1021-1023 színbe, nem lehet rossz foga és 1880 ig igazolnia kell nincs benne se roma, se zsidó"



Ez a vicc amit te előadsz. Gondolom te vagy az akit Horn Gyula, Gyurcsány, Orbán stb. híven képviselt. Bohóc

2022. ápr. 9. 14:11
 18/24 anonim ***** válasza:

#17


Bizonyos értelemben a nő is férfi hiszen mindkettőnek van két lába, két kézzel. Elég gyenge próbálkozás a nácikat középre tolni.


Nem 3. utasok hanem 6. utasok a Párbeszéddel. Bár a 8. utas jobban illik rájuk ha már szibériába akarják küldeni az állampolgárokat mondván putyinnal akkora haverok ezt is ledumálják vele.

Fidesz 135

Jobbik 16

Momentum 11

Mszp 9

Párbeszéd 7

migatyánk 7

LMP 4

Jobbikkal karöltve nincs egyéni mandátumuk sehol, csak listás kompenzáció.


A felsoroltjaidat nem az én szájízemnek találták ki de gondolom ez a normatíva, ha valaki a nácikat megszólja le kell gyurcsányozni, hmmm honnan is ismerős ez? Aha tudom már a fidesz kommunikációja :)

Még ti a szimpatizánsai is egy indigó vagytok a fidesznek.

2022. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18#

Én nem gyurcsányoztalak le, habár ha Horn Gyula és Orbán Viktor is Gyurcsány akkor rád hagyom. A szibériai bérrabtartással egyébként én sem értek egyet. A DK-t viszont kihagytad a felsorolásból. A Mi Hazánkon kívül tulajdonképpen az egyetlen párt ami önmagában is megugraná az 5%-os küszöböt. Itt tartunk jelenleg, ami elég siralmas. Mármint hogy a Gyurcsány féle DK a legerősebb ellenzéki párt. Én az előválasztáson MZP-re szavaztam. Aztán ő is beállt ebbe a "mindegy csak ne Orbán sorba". Ez a korábban jól megszokott, semmire sem vezető neoliberális váltógazdaságot jelezte számomra.

2022. ápr. 9. 15:26
 20/24 anonim ***** válasza:

14 - Ezzel a magyar társadalommal az a gond, hogy még mindig azt hiszik az emberek hogy elvi/eszmei alapon lehet Magyarországon politizálni!...

Egy olyan országban, amelyikben szinte mindegyik vezető volt már eddig minden, csak rendes ember nem! Ez az illiberális baromság egyenlő a nemzetrontással. Ennyi idióta szerencsétlen karrierista, helyezkedő kaparógépet még nem látott a világ, mint a magyar politikai "elit" egészét! Az egész rendszermódosulás nem volt képes egyetlen egy igazi államférfit sem a felszínre hozni; olyat aki képes lenne a nemzet egységét végre megteremteni! Közben eltapsoltak minden gazdasági tényezőt a mezőgazdaságtól az iparig, a nemzeti légitársaságtól a nemzeti hajótársaságig MINDENT, MINDENT, MINDENT! Hogy hol az áruk, azt jó lenne tudni, de hogy semmi számottevő nem maradt - a nagy pofánkon kívül - az biztos! Ami épült, az szinte minden az EU-nak köszönhetően épült, a nagyüzemek mind külföldiek - ez önmagában nem lenne baj - de vannak páran, akik tele torokból vonyítják az EU utálatot, a NATO utálatot, az USA utálatot, miközben ezek nélkül az albánok ülepét nézhetnénk már évek óta! Ha vége lesz a háborúnak, és az ukránok belépnek az EU-ba, akkor könnyes szemmel pár év alatt végig nézhetjük hogyhogy dugnak fel minket a seggükbe, mert őket ez a háború egységessé kényszerítette - és anélkül nem lehet sem nemzetállamot, sem semmilyent felépíteni!

2022. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!