Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MZP-t jobban feléptíi az...

Ha MZP-t jobban feléptíi az ellenzék, akkor 2026-ot be lehet húzni?

Figyelt kérdés
Most sietni kellett, nem volt csak fél év. Kapkodás érthetetlen mondatokat szül. Viszont most előttünk áll 4 teljes év. Ismét nekifutva, jobban felépítve sikerül MZP-nek a csoda?

2022. ápr. 8. 13:17
A kérdező szavazást indított:
igen. MZP nyer 2026-ban!
talán
Nem. MZP-ét hagyjuk inkább már
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
MZP nem fog kelleni ezek után senkinek.
2022. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
MZP-t felejtsük el, már Hódmezővásárhelyen sem biztos újraválasztanák polgármesternek.
2022. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha MZP felépíti az ellenzéket, akkor talán.

(esélytelen)

2022. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
MZP felejtős...
2022. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobobldaliként mondom, hogy régóta az egyetlen alkalmas, ráadásul tisztességes jelölt volt, aki 15 éve megfordult az ellenzéki politikában. Épp az utóbbi miatt bukott meg. Iszonyú sok hülyeséget beszélt, amit aztán még jól ki is forgattak, de az ellenzéknek még egy ilyen dobása nem lesz, úgyhogy én a magam részéről borítékolom a kétharmadot minimum Orbán haláláig. Nem is akkora baj.
2022. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az Ellenzéki Összefogásra szavaztam, de amit ezek leműveltek, csak azt tudom mondani nekik, hogy menjenek a halál f*szára....
2022. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Összefogás biztos nem fogja többé indítani MZP-t. Max akkor indulhat, ha csinál saját pártot, de akkor tanuljon meg kommunikálni, és ne hülyeségeket beszélni!
2022. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!