Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a Momentumot, ha...

Támogatnátok a Momentumot, ha a DK-tól és a Jobbiktól független pártként indulna Donáth Anna vezetésével?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 7. 20:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Nincs szüksége az országnak egy újabb SZDSZ-re. Szerintem akkor lehet esélye egy pártnak, vagy formációnak a FIDESZ-el szemben, ha felhagynak a nyugattal szembeni teljes kritikátlansággal. Lehet sokaknak kiábrándítónak tűnik, de a Mi Hazánk képviselte a mérsékelt középutat bizonyos értelemben.
2022. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Amúgy nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem Orbán amíg él uralkodni fog.
2022. ápr. 7. 21:37
 23/28 A kérdező kommentje:
Egyébként a 4. Fidesz 2/3 után felmerül az, hogy lehet, hogy a magyar népnek igazából erre van igénye. Orbánra is egyfajta messiásként tekintenek. Lehet nem is akarnak mást.
2022. ápr. 7. 21:48
 24/28 anonim ***** válasza:
72%
Abban is van igazság kérdező, amit Schiffer András mondott, hogy akik a Fideszre szavaztak, azok többsége nem valamire, hanem valami ellen szavaztak. És ők úgy gondolták, hogy soha többé Gyurcsány-féle baloldal, akkor még mindig a Fidesz a kisebbik rossz.
2022. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%
nekem az az érzésem hogy most azok ellen szavaztak nagyon sokan, amit a fidesz behazudott hogy majd ha más lesz akkor mi fog történni... Ezt meg bármilyen pártott indítasz el tudják játszani...
2022. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
igen de csak akkor ha annucska aranyesővel ajándékozná meg az arra érdemes híveit , én szeretem az aranyesőt ha az olyan finom helyről érkezik mint annucska vagy katka
2022. ápr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%
Elképzelhető, hogy támogatnám, igen. Szerintem most a kormányváltást el kell engednie az ellenzéknek, inkább megtisztulásra van szükségük, csak aztán a megerősödésre. A cél a kivárás, ki kell várni míg a malac végleg elalszik, akkor kell lecsapni. Addigra viszont kell egy normális, tiszta párt, egy ugyanilyen vezetővel. Szóval most építkezniük kellene.
2022. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27: Az a baj, hogy az ellenzék már 12 éve építkezik.... Mit csináltak eddig??
2022. ápr. 7. 23:58
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!