Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért nem garantá...

Orbán Viktor miért nem garantálta, hogy megmarad a rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Értem, hogy nehéz helyzetben az ország és nem biztos, hogy ez fenntartható. De annak fényében, hogy az egész kampányban végig azon gúnyolódtak, hogy MZP eltörölné a rezsicsökkentést, nem hiteltelen, hogy választások után már ő is ezt pedzegeti? Ha ez egyáltalán felmerült, mint lehetséges opció, akkor miért kampányoltak ezzel? A fideszesek nem érzik becsapva magukat?

2022. ápr. 6. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%

mert nincs rá garancia, és nem is lesz, eddig jó, hogy volt, de ezzel is csak a gazdag barátaik zsebét tömték, a medencefűtés olcsóvv lett nekik, most meg jön a gazdasági válság és be kell majd szüntetni


A FIDESZESEKET MEG MAJD ARON CSAPJA A VALÓSÁG

2022. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

"Te nem is éltél abban az időben."


Igen-igen, mind ismerjük a propagandát, aki bármi negatívat mond a Fideszre, az még túl fiatal, hogy olyan hozzáértő hazafi legyen, mint aki propagandán él, az egy libernyák, az egy kommunista, az egy globalista, Brüsszel, Soros, migráns stb.

2022. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Igen-igen, mind ismerjük a propagandát, aki bármi negatívat mond a Fideszre, az még túl fiatal, hogy olyan hozzáértő hazafi legyen, mint aki propagandán él, az egy libernyák, az egy kommunista, az egy globalista, Brüsszel, Soros, migráns stb."


Én nem sértegettelek, és légyszíves Te sem tedd!! Milyen propagandáról beszélsz? Aki anno politikai pályán akart érvényesülni, kötelező volt neki a KISZ, vagy párttagság, ahogy MA is!!! Okoskodhatsz tovább!!!

2022. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Aki anno politikai pályán akart érvényesülni, kötelező volt neki a KISZ, vagy párttagság, ahogy MA is!!! Okoskodhatsz tovább!!!"


Nem mondtál semmi újat. Mivel láthatóan nem értetted meg mire utaltam, ezért akkor kifejtem: aki akkor, abban a rendszerben politikai pályában gondolkozott (és KISZ tag lett érte), az jó eséllyel kommunista.

2022. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"abban a rendszerben politikai pályában gondolkozott (és KISZ tag lett érte), az jó eséllyel kommunista."


Nem értem mi a problémád? Komcsi volt anno. És akkor már nem ember, vagy mi van? Most is van MSZP, az nem baj?

2022. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!