Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önök is pozitívan csalódtak...

Önök is pozitívan csalódtak Karácsony Gergelyben és Donáth annában?

Figyelt kérdés

Eddig mindkét politikus elég ellenszenves volt.


De most konkrétan csak ők ketten maradtak ott MZP-vel a színpadon,és bizonyították be hogy gerinces politikusok.


Mi a véleményetek,ti is így vagytok vele?


2022. ápr. 6. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az Anna az nem tudom, még nem szimpatikus.
2022. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Karácsony teljesen tönkrevágta a budapesti közlekedést, közbiztonságot, köztisztaságot. Ha csalódtam, akkor negatívan. De nem is vártam tőle semmi jót.
2022. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tisztaság hát ott vannak gondok.
2022. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én ahódmetővásárhelyiekben, nekik sem kell mzp, pedig az tényleg a világ széle
2022. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az túlzás, hogy pozitívan csalódtam bennük, lényegében ennek alapnak kéne lennie. Elég szomorú, hogy már ezt kell pozitívként elkönyvelni, ha valaki az abszolút minimumot egyáltalán teljesíti. A többiek viselkedtek vállalhatatlanul, hozzájuk képest most Donáthék pozitívabb szereplőnek tűnnek, de ez elsősorban nem az ő érdemük, hanem a többiek érdemtelensége.
2022. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem Karácsonnyal nincs bajom, Donáth Annát pedig annyira nem ismerem. (Én is bp-i vagyok, mindenki szidja, szerintem a közbiztonság nem lett rosszabb, és a fejlesztések miatt van káosz - ezeket jobban is lehetett volna ütemezni, de csinálja.. ha nem csinálná, azért nyafogna mki)
2022. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se a kedvencem ez a két politikus, de ez szimpatikus gesztus volt.


Azért Karácsony Gergelyről még mindig az a kép él bennem, hogy:

-Helyezkedés mestere. Minden választás előtt elmondja, hogy ő aztán nem akar jelölt lenni. Kéreti magát, majd beadja a derekát, hogy hát ha ennyien szeretnék, akkor természetesen lesz jelölt.

-Mamlasz, akit elásnak Zuglóban a nagykutyák

-Hazudozó. Lásd főpolgármester-választás előtti ígéretcunami.


Donáth Anna meg Momentum-elnökké választása hetében támadta meg a sajtón keresztül (!) MZP-t, amikor azzal kampányolt, hogy a Fidesz hoz be migránsokat, merthogy a migránsokat nem szabad bántani. Továbbá nem láttam még vele olyan interjút, ahol nem előre begyakorolt üres szar paneleket mondott volna, hanem valamit, ami önálló és tartalmas. (Ilyen szempontból ellentéte MZP-nek, aki meg csak azt mondja, ami a szívén van!)

2022. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Budapestiként Karácsonyt én is Zuglóban ásnám el, jó mélyen. Donáth-tól meg a gyomrom forog.


...


De ez betyárbecsület volt. Kicsit kevésbé érzem őket emberi hulladéknak.


"Elég szomorú, hogy már ezt kell pozitívként elkönyvelni, ha valaki az abszolút minimumot egyáltalán teljesíti."


Az 5össel pedig 100%-ban egyet értek.

2022. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kutya se várta őket haza, ezért maradtak csak.
2022. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi soha.
2022. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!