Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit látnak a szavazók Karácson...

Mit látnak a szavazók Karácsony Gergelyben azon kívül, hogy magas,sovány és ártatlan arca van?

Figyelt kérdés

Politikailag mit tett le eddig az asztalra, milyen jó intézkedéseket?


Nem tudom felfogni, hogy az alapján szavaznak rá az emberek, hogy "jajj a Gergő olyan jámbor" meg a hasonlók amit hallani lehet.


2021. máj. 16. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én azért szavazok rá, mert szerintem vele van a legnagyobb esély a kormanyvaltasra. Lényegében tiszta. Nem úgy, mint Dobrev és nem szélsőséges, mint mondjuk Jakab. És még nem lopta szét az országot, mint a Fidesz. :D
2021. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ö nem asszondta, hogy nem indul?


Van egy ötletem.

Ha nyer legyen az M1,M6,M7.-es a bicikliseké, egész évben. Aki Balatonra megy az menhen az 1 sávos sima hetesen. Az M3 megmaradna. Hungáriakörút autómentes legyen...(remélem érzitek az íroniát)

2021. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem Orbán. Nekem ennyi elég.
2021. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem az jön le mindegyik nyilatkozatából hogy egy balf.sz.
2021. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt látják benne, amit a 15.48-as. Hogy nem Orbán.
2021. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

#4


Akkor átcsúszunk a hybridből az autoriterbe? “De jó lesz”. Akkor inkább maradjon a hybrid.

2021. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Zuglóban bizonyította már, hogy egy inkompetens barom. Utána összefirkálta össze-vissza a fővárost sárga vonalakkal és van aki ezt teljesítménynek nevezi :D

Kell kormányváltás, de nem bármi áron. Karácsony a lehetőségek közül az egyik, ha nem a legrosszabb választás lenne. "Lényegében tiszta". Aha, egyrészt csak annak tűnik valószínűleg, másrészt meg ha az is, attól még egyértelműen inkompetens.

Sajnos évről évre, ciklusról ciklusra az ellenzék nem hogy megerősödne, de még tovább gyengül. Kabaré. De csak azért ne tessék már rászvazni, hogy most sok év után más b*szhassa tönkre az országot.

2021. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

#8

Többek között ezért van elegem az összefogásból.

Tessék választani. Itt vannak a jelöltjeink. Vagy rájuk szavazok vagy marad orbán.

Hát ha nincsenek jobb jelöltek akkor lehet hogy jobban járunk ha marad orbán ti pedig még gondolkoztok 4 évet és próbáljátok megérteni mit szeretnének az orbán ellenes szavazók. Mert ezeket a jelölteket biztosan nem akarják.

2021. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Látják benne a satnya,fogyatékos,szerencsétlen kiállású önmagukat.
2021. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Karácsony tiszta? Ne röhögtess már. Ő kb. 15 éve Gyurcsány embere. Azt csinálja mit kér tőle. Például Budapest vezetését is telerakta Gyurcsány embereivel.

Ne higgyetek ennek a moslékellenzéki összefogunk színháznak. Nem szabad újra tönkretenni az országot. Semmi szükség nincs 2002-2009re.

2021. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!