Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter új pártja...

Márki-Zay Péter új pártja lehet a legerősebb ellenzéki párt 2026-ra?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó lenne!:)
2022. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, szerinted MZP képes lesz megújulni? Átértékelni a hibáit? Ha igen, akkor talán van esélye.
2022. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de Toroczkai is erős lesz.
2022. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Toroczkainak addigra nagy előnye, tapasztalata lesz.
2022. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 felkelhetetle ***** válasza:
97%

Az alapján, amit lemüvel a DK, Jobbik vezetősége, minden esély megvan rá.

De a kormányváltásnak elméleti esélyét sem látom 2026-ra, egyszerűen a felépített bizalom az ellenzéki pártok irány semmisé vált.

Abban az esetben van esély kormányváltásra, ha valami akkora katasztrófa történik az országban, ami nagyon negatívan befolyásolná az emberek életét, max ebben az esetben tudom elképzelni.

2022. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Az a Mi Hazánk lesz
2022. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet.
2022. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem fog össze Gyurcsányékkal, akkor könnyen előfordulhat. Azoknak, akik kiábrándultak a jelenlegi ellenzékből, ígéretes lehet. De még akár azoknak a fideszeseknek is, akik kizárólag Gyurcsány miatt választották a Fideszt. Nagyon sok múlik a kommunikációján és a leendő párt összetételén. A mondanivalója és a szándékai szerintem alapvetően rendben vannak, egyedül amire oda kell figyelnie, hogy óvatosabban beszéljen, illetve kevesebbet. Nekem szimpatikus, hogy mindent részletesen elmondott, de az emberek többségét ez nem érdekli vagy nem értik. Így csak felületet ad a támadhatóságra.
2022. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14%
Nincs pártja, és jobb is, ha távol marad a politikától.
2022. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fárasztó96 ***** válasza:
Szerintem vonuljon vissza mint polgármester vagy területi képviselö. Ha úgy dolgozik pár választást végig, lehet arról beszélni, hogy miniszterelnök is válhasson belöle (Gyurcsány nélkül), de mentesüljön a lehúzó közegtöl, rossz hatással vannak rá.
2022. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!