Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter ki ellen küzd...

Márki-Zay Péter ki ellen küzd valójában? A Fidesz vagy az ellenzéki pártok (köztük leginkább a legerősebb DK) ellen?

Figyelt kérdés
A mai ATV-s interjú alapján ez nem egyértelmű...

2021. dec. 22. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem leginkább saját esélyei és a magyar nyelv ellen.
2021. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Láttam az interjút (az sem volt semmi), de talán még érdekesebb, amit Nagy Attila Tibor (full balos elemező) mondott ezt követően. Érdemes megnézni:

[link]

MZP kapitány hajója süllyed! :D

2021. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
*elemző
2021. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Az a benyomásom, ez a fickó nem vágja, miről szól az országos politika. Ez is csak a sajátjainak beszél, akik nagyjából pár ezren vannak az interneten. Az összes többi milliót meg elriasztja.

Én, aki mélységesen ellene vagyok a mai hatalomnak, a kiépített rendszernek, már ott tartok, inkább jobb ez, mint ha ezt a csáveszt tennénk meg főmuftinak. Agyam eldobom tőle.

2021. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Fidesz ellen, csak (mint minden pártnak, csoportnak) az ellenzéknek is vannak tagjai akik inkább a saját érdekeiket nézik. Az meg, hogy a program kb 10%-ában még nem értenek egyet nem meglepő mikor 6 párt (főleg, hogy van ott bal és jobboldali is) tárgyalásairól van szó. Szerintem ahogy véglegesítenek mindent, úgy fog mindenki lenyugodni.
2021. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
2-es, köszi ezt a reakcióvideót, megnyugodtam, hogy már a komoly, hellyel-közzel semlegesként behívott elemzők is most keményen kimondták a véleményüket Márkiról. Én csak hüledeztem mikor Márkit hallgattam. Ez komplett idióta ez az ember. De akik eddig hallgattak, mert drukkoltak az összefogásnak, azok lassan már kinyitják a szájukat hogy "na, azért ezt már mégse, húzz vissza Amerikába, ember" Ez egy paprikajancsi, szerintem Jakab Péterrel nagy spanok lennének.
2021. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Ő mindenki ellen küzd, mert azt hiszi, ő valaki.


Pedig mekkorát téved!


Nem király lesz, hanem a parlamenti képviselők által (esetleg) megvàlasztott miniszterelnök.

2021. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Leginkább a valóság ellen
2021. dec. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A baloldallal nem az a gond, hogy sok áruló lenne benne, mint ahogyan a 2#-nél belinkkel videó szól, hanem inkább azzal van a gond, hogy: 1, nagyon hiszékeny a baloldal, ezáltal megvezethető; 2, sosem ellenőrzi, kit enged be a köreibe, így jó, hogy teli van téglával; 3, a humánum frissítése még mindig nem az igazi: vannak hót régi, begyöpösödött emberei.
2021. dec. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
A sok rossz ember ellen, akik ebben az országban vannak. De az a baj sokan vannak és idővel rájön arra, hogy Jézus sem tehet már értünk semmit.
2021. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!