Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felfogtátok mindannyian, hogy...

Felfogtátok mindannyian, hogy ez milyen brutális teher?

Figyelt kérdés
Az előző kormány (ok) brutálisan eladósították az országot. Jövőre 3000 milliárd forintnyi kezdő törlesztőrészletet kell a kormánynak kigazdálkodnia. Az előző kormány (ok) balfék munkáját ez a kormány szívja meg, a hitelt felvevő kormányoknak ekkora adósságkötelezettség még nem terhelte. Lehet, hogy szándékosság van ebben?
2010. szept. 14. 21:38
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.:Akkor kérdezem én,hogy ki az ótvaros francot kellene itt ebben az országban kormányra juttatni? Itt aki eddig volt,szinte kivétel nélkül vette fel a hiteleket ész nélkül,van az a hülye nép,aki amúgy is mindent mindig eltűr,majd az visszafizeti(-majd valahogy).Ezt meglehet hogy csak ez a balga buta nép tudja majd csak megoldani,félek attól hogy csak fegyverrel a kézben!!
2010. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
9%

kedves kérdező!


én a helyedben elgondokodnék azon, hogy mi van akkor, ha a fidesznek azért nem kellett hitelt felvennie, mert azok a mocsoséd komcsik valamennyire rendberakták az államháztartást. ez különösen azért lenne érdekes, mert pont az általad nagyra tartott párt pénzügyminiszerete ismerte éppen a minap, hogy Bajnaiék mégiscsak jól csinálták ezt a dolgot.


[link]


(hogy ne vádolhassatok azzal, hogy ronda komcsizsidóbérenc forrást linkelek...)

2010. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Kamumail!


Azért nem sorolja be Orbánékat, mert aki ugyanabba a sorba teszi őket mint a jövőfelélő mszp-s bűnözőket az egy gondolkozásra képtelen hazug csaló.

Egy kicsit is normális, nem félhülye embernek tudnia kell disztingválni.

2010. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
60%

"Azért nem sorolja be Orbánékat, mert aki ugyanabba a sorba teszi őket mint a jövőfelélő mszp-s bűnözőket az egy gondolkozásra képtelen hazug csaló.

Egy kicsit is normális, nem félhülye embernek tudnia kell disztingválni."


Ugye tudod, hogy a második mondatoddal telibe ütötted az elsőt? :D:D

2010. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

22:54 : Istenem ! Ennyire ostoba emberek léteznek ????

Azért akarta a hiányt nagyobbra venni te marha, hogy adót tudjon csökkenteni és a gazdaság beinduljon te idióta majom ! Csak ugye az EU nem hagyta. Orbán legalább megpróbálta azt amit Gyurcsány-Bajnai soha !"


Hat igen de talan Bajnai-Gyurcsany a realitasok talajan elt es nagyon jol tudta, hogy az EU erre nemet fog mondani! A gazdasagot nem kell beinditan az olyan mint egy jaro motor nem szerncses "belenyulni" maximum hatekonysagot lehet novelni de penzzel vagy atcsoportisitassal semmikeppen sem hianynovelesselaz egy eletveszelyes dolog!


A komment megírásának időpontja: tegnap 00:26


"A kérdező kommentje:

A Bajnaiék által hazug módon tarthatónak vett 3,8 %-os hiánycél CSAK AZÉRT TARTHATÓ MERT ORBÁNÉK ZÁROLTAK 120 MILLIÁRD SZERZŐDÖTT PÉNZKIÁRAMLÁST ÉS 200 MILLIÁRDOT BESZEDNEK A BANKADÓVAL TE NAGYOKOS !!!


HA NEM LENNE BANKADÓ AKKOR A HIÁNY LEGALÁBB 5-6 % LENNE TE SZERENCSÉTLEN !!


BAJNAILK HAZUDTAK !


SENKI NEM ÉRT ITT SEMMIHEZ ???"


Orbanok zarolhatnak 120 milliardot es beszdhetnek bankado formajaban 200-at de egy hianycel nem csak a sajat gazdasagon mulik eleg ha 1-2 rossz beszolas miatt meg 1x 2x padlora kuldik a forintot. Az allamadossag es sok minden mas is Euroban van meghatarozva ha tovvabra is padlon lesz a forint akkor kb 6-7%-os hiannyal is lehet majd szamolni nem beszelve az emiatt becsodolt vallalatokrol akik adijukkal hozzajarulnak a koltsegveteshez nem beszelve a munkaerorol stb.


Abban teljesen 100% igazad van, hogy brutalisan eladositottak az orszagot ehhez komolyan modom kulon szakertelem kellet, hogy ilyen nagy osszegek vesszenek el a semmibe! Ha Orbanek valamit is akarnak nagyon fel kell kotniuk a gatyajukat es elsosorban le kell mondaniuk a belpolitikai harcok kivitelerol mert azzal artanak a legtobbet! En szurkolok nekik, hogy sikeruljon es alljon talpra az orszag bar sajnos sok a kulso tenyezo is de meg mentehto minden!

2010. szept. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Ne 10 millaval osszad, nem annyi dolgozo ember van Magyarorszagon! 2M. Es akkor meg optimista voltam!"""

10 millióval osztottam, és néggyel szoroztam, mert a gyerekek után befizetem. Ha 30, nem 300, akkor nekem O.K. De valamit elszámoltam, igaz?

2010. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

ja látom. 1,200,000-et kell kifizetnem a családomra. Ez már kicsit gáz.

Főleg a hitelezőnek, mert ezt megnem mondom , mikor fizetem ki, de nem ma, az biztos!!!

2010. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!