Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ilyen választási...

Mit gondoltok ilyen választási eredmény után?

Figyelt kérdés

Bíztam az összefogásban, hogy sikerül valami változást elérni. Ha kormányváltásra nem is, de kétharmadra semmiképp nem számítottam, mint sokan mások.

A háborúval kapcsolatos propaganda nagyon benne van az emberekben, szüleimben is, fideszesek mindketten.


Budapesten teljes ellenzéki győzelmet jósoltak, mégis lett 2 fideszes körzet.


Az ország elhagyásától kezdve minden kavarog a fejemben, de leginkább az, hogy mivel nem értek egyet a jelenlegi rendszerrel nekem rossz-e felfogásom, nem gondolkodok jól, vagy tényleg nagy bajok vannak. 19/F



2022. ápr. 4. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Azt, h tanulatlan, megvásárolható fiatalok szavaztak a fideszre, csak ciki lenne bevallalni.


-25 év alatti dolgozók (tanulatlanok, mert ilyenkor még egyetemre, fősulira kéne járni nagyban)


- Babavárós meg CSOKosok (ők is tanulatlanok, ha lenne egy kis eszük, nem a gyerekszülésre alapoznák a jövőjüket)

2022. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

#1 nem unod még a ctrl+V-t egész nap?

Már felesleges ez a propaganda szöveg, nem mész vele semmire.

2022. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Azt remélem, hogy a közéletből végleg eltakarodnak az exkomcsi kövületek, a megélhetési ellenzéki "politikusok, a cia által fizetett majmokkal együtt. :)
2022. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy vesztettünk és, hogy az amiben hittem, ebben az országban nem lehetséges. Nem baj, elfogadom, tovább állok.
2022. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon, hogy a kretén pedók nyertek
2022. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!