Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék végleg megbukott?

Az ellenzék végleg megbukott?

Figyelt kérdés
Még a kétharmadot sem tudták megakadályozni. A reakciókból pedig az látszik, hogy sem nyerni, sem tisztességgel veszíteni nem tudnak. Kontruktív ellenzék igenis az ország érdeke. Bízzunk benne, hogy a (remélhetőleg végleg) bukott ellenzék helyett a Mi Hazánk be fogja tudni tölteni ezt a szerepet.

2022. ápr. 4. 04:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Meg. Hála a magasságos atyaúristennek, hogy nem sok agymosott, idealista libsi nyalta be ezt a nagy összeborulást. Persze a Fidesz sem, jobb, tudom jól. Mindegyik opció szar. Maradt a Mi Hazánk, azzal ártottam a legkevesebbet. Ez az ex MSZP + SZDSZ + áruló szar jobbik dreamteam egy rémálom volt.
2022. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Röviden és tömören:


"...elkúrtuk! Nem kicsit, nagyon!"


Gyurcsány Ferenc, Balatonőszöd, 2006. május 26.


Remélem, hogy ezzel a "szónoklattal" örökre megásta a baloldal sírját Magyarországon.

2022. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 - Ugyan kérlek, szerintem ha a felesége indul helyette, akkor az senkinek sem fog feltűnni. Oh, wait...
2022. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

1. Amíg Gyurcsány nem takarodik el örökre, addig eleve nincs esélyük.

2. Amíg ilyen outsider dilettánsokat tesznek a kirakatba, mint Márki-Zay, szintén esélytelenek.

3. A magyarok nagy többségének jó ez a langyos diktatúra.

2022. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Illetve ne felejtsük el, hogy a magyarok többsége nem vevő a nyugati ballib vonalra, még akkor sem, ha nem nézzük a szélsőségeket. A Fidesz marha ügyesen átvette a Jobbik hazafias retorikáját az utóbbi 4 évben.
2022. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Gyurcsány a legnagyobb baj.

Propaganda ide, vagy oda, megvolt az oka annak, hogy 2010-ben miért lett meg az első kétharmad.

Bukott politikusokkal nem lehet választást nyerni.

2022. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!