Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki "összefogóknak"...

Az ellenzéki "összefogóknak" van magyarsága és vallási identitása, a leváltom Orbánt kampány csúfosan megbukott?

Figyelt kérdés

Az ellenzéki "összefogók" szégyenteljes '56-os megemlékezése után egyre jobban kirajzolódik, hogy erősen megvan annak az esélye a választáson, hogy Fidesz szavazók tömegei fognak elmenni voksolni a 3/4-es kormánypárti győzelemért.

A 2/3-ad után egyre reálisabb az esélye a 3/4-ednek. Főleg ez után a csúfos identitástalan katyvasz ellenzéki '56-os megemlékezés után.



2021. okt. 26. 13:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
A Fideszre nem azért szavaznak a legtöbben, mert szeretik, hanem, mert annyira rossz az ellenzék.
2021. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

az orbánfóbiának tündöklés nélküli bukása volt


2006ban egy agresszív faszi kibicként hergelte bele az országot a saját hülyeségeibe

ennyit tudott

2021. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 meszike91 ***** válasza:
84%

Én magyar vagyok ezért elfogadhatatlan nekem hogy orbán a magyar embereknek járó eu-s támogatásból a strómanjait, a családját és a haverjait gazdagítja. Az is elfogadhatatlan hogy a nemzeti vagyont magánalapítványokba szervezik és gyakorlatilag fideszes vagyonná teszik.


A fidesz a szememben kimerítette a hazaárulás fogalmát. Mondjuk egy soros által létrehozott párton meg se kéne lepődnöm...

2021. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%

"Én magyar vagyok ezért elfogadhatatlan nekem hogy orbán a magyar embereknek járó eu-s támogatásból a strómanjait, a családját és a haverjait gazdagítja."


ahelyett, hogy európai uniós zsákokban hoznák a kedves proliknak a burgonyát ugye?


téged melyik pályázatból golyózott ki a mészáros?

2021. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 meszike91 ***** válasza:
86%

"ahelyett, hogy európai uniós zsákokban hoznák a kedves proliknak a burgonyát ugye?"


Ahelyett hogy a magyar nemzet javára fordítanák azt a pénzt, mert egy valóban nemzeti érzelmű politikai erő így tenne. Viszont orbánék nem nemzetiek, liberálisként kezdték. Voltak ők már minden amiből szavazatot remélhettek...

2021. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%

tehát mondjuk a turizmus fejlesztése az nem a magyar nemzet java


mondjuk az tényleg gáz, amikor a cseh katka kamu technológiára rántott le milliárdokat, az olyan ügyekben tényleg rájuk kéne húzni a vizes lepedőt

2021. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 meszike91 ***** válasza:
78%

"tehát mondjuk a turizmus fejlesztése az nem a magyar nemzet java"


Biztos az a legjobb a magyar turizmusnak, ha orbán lánya és veje jut pozíciókhoz? Biztos ez a nemzet érdeke? Tényleg ők a legalkalmasabbak vagy csak a családi kapcsolataikat kihasználva lopnak a magyar nemzettől?

2021. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

Vicces ez... olvasom az ellenzéki fröcsögéseket, mind politikusit, mind szavazóit... lopnak, leváltjuk, börtönbe megy, nem fogadjuk el az Alaptörvényt, maffia kormány, Lölő, felülvizsgáljuk, felmondjuk, stb. Ennyi a " program".

Aztán nézzük, hogy mint vélekednek a Fidesz szavazókról: patkány, Fide$$nyik, egybites, Fidesz tálib, agyhalott, stb.

Na én ilyenkor mindig mosolygok és megnyugszom, hogy bár nem hibátlan a Fidesz sem, de ezeknél százszor jobb.

És ilyenkor mindig arra gondolok, hogy. pl a neoliberális fővárosi trendigyerek nyugodtan szopikálják be Márki, meg Gyurcsány agyament üzeneteit a 2-300 ezres telefonjukon, MERT a józan paraszti ész megvan ebben a társadalomban, és a többség a valóságban él, azt is látja, és már nem hisz az ilyen típusú kampányoknak...ez utoljára 2002 ben a megboldogult SZDSZ nek sikerült a globális tőke segítségével, a LOP STOP, meg a Fidesz üdítő Miép Light felirattal....

Most mondom az ellenzéki Összefogás minden egyes elemének, nem fog menni....

2021. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

miféle pozíciókhoz? te még mindig a kádár rendszerben élsz, ahol meg kell csípni egy szálloda igazgatósági székét, és akkor húú de jól megy neked?


a magyar szállodaipar egy roncs volt, mielőtt hozzá nem nyúltak

a szoci közeli leisztinger kapott vele 20 évet

2021. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Majd kiderül, ha eljön az ideje.


Akárki is kerül kormányra itt jóvilág nem lesz. Amennyi hitel fel lett véve, ahogy elértéktelenedett a forint, ahogy felmentek az energiaárak és az autóipar még csak most kezd döglődni...


Ezt a rengeteg elcseszett dolgot helyrehozni úgy hogy a lakosság ne sérüljön nem is politikus kellene, hanem varázsló.

2021. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!