Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek: MZP folytatja....

Ellenzékiek: MZP folytatja. Te benne lennél?

Figyelt kérdés

Ma azt mondta a beszédében, hogy folytatja. Nagyszerű közösséget épített, még egy megható történetet is mondott. Vele még egy nagyobb nekifutásra nyerhetünk 2026-ban? Most megismerték az emberek, így jobban fel lehet építeni!


Folytatjátok MZP-vel?



2022. ápr. 3. 23:53
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
70 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Soha!
2022. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Ukrajnában folytathatná már végre önkéntesként, főleg, hogy Lázár János fölényesen megszabadította egy tehertől, levette a munkát a válláról, hiszen úgyis elfáradt szegény a kampányhajrában.
2022. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Ekkor vereséget szerintem senki nem lett volna képes összehozni a baloldalnak. Még Varga Irénnel is jobban járt volna az összefogás.
2022. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Simán 😀

26ban is 2/3

2022. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
4@ akkor majd 2030-ra ismét.
2022. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Mi van veletek amúgy? Úgy csináltok mintha a mai választás arról szólt volna hogy romboljuk le a jót amiben élünk egy új kormányért, na akkor megérteném az egészet.

Kíváncsi vagyok hogy a fidesz kontárok mihez kezdenek az ország helyzetével, 12 év alatt nem sokat csináltak, annál többet tettek zsebre, a hatósági ár és üzemanyag árának befagyasztása már nem sokáig tartható, na akkor lehet örülni annak hogy kire szavaztatok.


Ássátok a saját sírotokat amibe elszegényedve kerültök majd.

2022. ápr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
95%
Semmi változás nem lesz ezután sem, akiknek eddig nem volt, akik eddig nem kaptak, most sem fognak előrébb jutni. Megszorítások ugyanúgy lesznek, a hitelek ugyanúgy emelkednek, az élelmiszer árak ugyanúgy emelkednek, ez lett megszavazva most megint legalább 4 évre.
2022. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Én kiszállok , ez kell a népnek,megszavazták, akkor ez lesz. Engem annyiban érint,hogy 2-3 év múlva megint jutok majd egy elálverezett lakáshoz gombokért ,amikor kilakoltatják a CSOK károsult 5 gyerekes nemzeti keresztény hazafiakat. Lehet menni a tényekbe meg a fókuszba kuncsorogni és sírdogálni , jókat fogok röhögni. Nekem telni fog 1200 Ft-os benzinre is,a gyerekeim külföldön jó helyen jó életszínvonalon éldegélnek évek óta, úgyhogy emiatt sem kell aggódni :)
2022. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

#8: Mintha ezt minden 2/3-ad után elsütöttétek volna, hogy na majd most összeomlik a gazdaság.


Mindenesetre álljon itt a kommented, 4 év múlva ilyenkor mérleget vonunk. Te várhatod az itthoni ingatlanárak esését én meg addigra veszek egy jó kis nyaralót Mariupolban a tengerparton. Mennyiért is váltják most a hrivnyát?

2022. ápr. 4. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyében nem folytatnám ezekkel. Gyakorlatilag kiküldték egyedül a fidesz elleni harcba, be is mocskolták. Majd a vereségkor Gyurcsány meg Jakab őt vádolta egyedül, még arra se voltak képesek, hogy egy színpadra álljanak vele... De a nyilatkozatokban már Hadházy is csatlakozott hozzájuk.
2022. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!