Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek azzal, hogy a...

Szerintetek azzal, hogy a kormány a covid lezárás alatt nem adott semmit a vendéglátóaoknak, konditermeseknek stb most meg fogják bosszulni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan szerencsénk. A következetes gondolkodás nem jellemző ránk.
2022. ápr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye az eu legtöbb országában a kormányok az otthonlét idejére fizettek, de nem csak ugy hogy rá kötelezték a munkáltatókat. Ezen kívűl kaptak a kiesett bevétel után kompenzációt, itt az se volt csak egy ket kiválasztottnak pl hungest meszaros.
2022. ápr. 3. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Már meg is bosszultam, 10 körül leszavaztam az Ellenzékre.
2022. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Ugye viccelsz? Az emberek a két héttel ezelőtti botrányokra se emlékeznek, nemhogy arra, hogy 2 évvel korábban szarban lettek hagyva. A Fidesz teljesen megsemmisítette a Covid, mint választást potenciálisan befolyásoló ügyet a korlátozások feloldásával.
2022. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy acovud szabályok eltörlése es a vedetssegi mint olyan letezesenek is értelmét vették a valasztas előtt. de bízom azért abban aki a masfel evig vegetált, vagy fel kellett adja a lakását, alberletet miattuk esetleg fel kellett élni az összes megtakaritasát mert nem adtak semmi segitseget ezen idő alatt, csak nem rendelkeznek aranyhal memóriával es bocsassak ezt meg nekik. Nem beszélve a lakosság aranyos rekord közeli halálozással es áldatlan egészségügyi állapotokkal pl hogy egy vodorbe kellett vegezni a dolgat a korhazban elszeparalt betegnek amit utána napokig ki se vitték mert szegeny nőverek is olyan kevesen vannak.
2022. ápr. 3. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaptak pénzt vastagon. Az én cégem is kapott.
2022. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!