Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri vajon a választást...

Árokpart kérdése:

Ki nyeri vajon a választást mi a tapasztalatok az emberek mai napi hangulatával kapcsoaltban akikkel beszélgettetek a szavazásnál?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 3. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Vidéken, Hajdú-Biharban még az egyszerű idős bácsik is azt beszélték mikor elhaladtam mellettük, hogy áthúzták a népszavazási papírt, meg mindkettőre be X-eltek. Idős, vidéki egyszerű bácsik. Én nagyon reménykedem. Csak nem akarok előre örülni - soha nem felejtem el a 2018-as letargiát. Akkor is nagy remény volt az emberekben, és mi lett...
2022. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég hülye aki a sorbanállóval beszéli meg, h kire szarvaz.
2022. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Mitől tudná egy sorban álló, hogy ki fog nyerni?
2022. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Alacsonyabb a részvétel azokban a választókerületekben, ahol az ellenzék győzött négy éve

A 13 órás részvételi adatok szerint a 2018-ban ellenzéki többségű egyéni választókerületekben alacsonyabb a részvétel a négy évvel korábbi adatokhoz képest. Azokban az egyéni választókerületekben, ahol 2018-ban a Fidesz nagy fölénnyel nyert, magasabb a részvétel, hasonlóan a billegő választókerületekhez – közölte a Republikon Intézet a Facebook-oldalán.


Ez alapján nagy fideszes győzelem várható.

2022. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk a választókerületekben akik megadtál a telefono elérhetőséget a Fidesznek,már mindet elértük. 80-85%-uk leszavazott.. Szóval a Fidesz most brutálisan jól mozgosítot..Kérdés az ellenzék mennyire jól.Egyelőre úgy néz ki sima többséggel nyer a Fidesz
2022. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

#1

Az érvénytelnül szavazó idős, egyszerű bácsikákat jól fel kéne pofozni, mert elég birkák.

2022. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!